Dnes najčítanejšie
Neznámy muž napadol v Žiline vodiča autobusu MHD. Polícia prosí o pomoc pri jeho stotožnení aj o informácie

29 marec 2017 - 13:03

1. apríla sa v žilinskom *enjoyclub-e uskutoční Videooldies party

Foto: 1. apríla sa v žilinskom *enjoyclub-e uskutoční Videooldies party
Galéria: 4 fotky
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Kedy inokedy si vychutnať šialene uletenú Videooldies party ak nie na svetový deň bláznov a žartíkov. V sobotu 1. apríla si spolu užijeme staré dobré oldies!

V klube na Mariánskom námestí si tak trochu uletíme a vrátime sa v čase. Nebude to len po hudobnej stránke. Video oldies mix party je mixom mnohého čo toto obdobie prinieslo. Hudba, móda, videoklipy, hračky – jednoducho vychytávky 20-teho storočia. DVJ KUKOO so sebou prinesie časy minulé a s nimi aj kopec srandy. Pedro žuvačky, disco gule, Bravo časopis, stolovú hru Človeče nehnevaj sa a ďalšie namotávky tejto doby.

Na party si môžeš spraviť fotky na počkanie do ruky, ďalšia dávka fotiek príde po party a s ňou aj FULL HD AFTERMOVIE, nie nadarmo sa to volá Videooldies.


DVJ KUKOO je najžiadanejší retro DJ na Slovensku a už 8 rokov plní a zabáva kluby. Okrem nesmrteľných hitov 20. storočia ťa čaká aj premietanie originálnych videoklipov, súťaže a atmosféra, pri ktorej nechceš chýbať. Súťažiť budeme o najvytrvalejšieho tanečníka, najstaršieho účastníka a TOP retro kostým. 

Nezanedbaj preto prípravu na party, opráš retro kúsok zo svojho šatníka a zapusti bokombrady.  Originálny outfit bude totiž patrične odmenený. Viac info o videoparty nájdeš tu ►http://videoparty.sk/

Vstup na party je od 18 rokov.  
Vstupné: 4€
Potvrď svoju účasť v našej facebook udalosti ► http://bit.ly/2ndS5ic 

Miesto: -
Dátum: 01.04.2017 - 10:15
Dopravný servis
Na Horevaží
Policajná hliadka
19:24
Lavobrezná
Práca na ceste
19:13
Strečno
Kolóna
19:00
Strečno
Kolóna
18:56
Budatínska Lehota
Kolóna
18:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia