Dnes najčítanejšie
V noci jazdia po žilinských sídliskách tri podozrivé autá, ktorých posádka si obzerá parkujúce vozidlá
Mobilné odberné miesta - AG testy

29 marec 2017 - 13:03

1. apríla sa v žilinskom *enjoyclub-e uskutoční Videooldies party

Kedy inokedy si vychutnať šialene uletenú Videooldies party ak nie na svetový deň bláznov a žartíkov. V sobotu 1. apríla si spolu užijeme staré dobré oldies!

V klube na Mariánskom námestí si tak trochu uletíme a vrátime sa v čase. Nebude to len po hudobnej stránke. Video oldies mix party je mixom mnohého čo toto obdobie prinieslo. Hudba, móda, videoklipy, hračky – jednoducho vychytávky 20-teho storočia. DVJ KUKOO so sebou prinesie časy minulé a s nimi aj kopec srandy. Pedro žuvačky, disco gule, Bravo časopis, stolovú hru Človeče nehnevaj sa a ďalšie namotávky tejto doby.

Na party si môžeš spraviť fotky na počkanie do ruky, ďalšia dávka fotiek príde po party a s ňou aj FULL HD AFTERMOVIE, nie nadarmo sa to volá Videooldies.


DVJ KUKOO je najžiadanejší retro DJ na Slovensku a už 8 rokov plní a zabáva kluby. Okrem nesmrteľných hitov 20. storočia ťa čaká aj premietanie originálnych videoklipov, súťaže a atmosféra, pri ktorej nechceš chýbať. Súťažiť budeme o najvytrvalejšieho tanečníka, najstaršieho účastníka a TOP retro kostým. 

Nezanedbaj preto prípravu na party, opráš retro kúsok zo svojho šatníka a zapusti bokombrady.  Originálny outfit bude totiž patrične odmenený. Viac info o videoparty nájdeš tu ►http://videoparty.sk/

Vstup na party je od 18 rokov.  
Vstupné: 4€
Potvrď svoju účasť v našej facebook udalosti ► http://bit.ly/2ndS5ic 

Miesto: -
Dátum: 01.04.2017 - 10:15


25 reakcií


Dopravný servis
Cesta I/64
Policajná hliadka
15:39
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
15:37
Oškerda
Policajná hliadka
15:27
Rudinka
Policajná hliadka
15:22
Považský Chlmec
Policajná hliadka
14:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.