Reklama v Žiline

Máte záujem o reklamný priestor na stránke? S nami môžete osloviť až 150 000 čitateľov mesačne, vďaka efektívnej reklame v meste Žilina.
Online reklama v Žiline, ktorá je účinná a prináša výsledky. Reklamné plochy, inzercia, bannery, návrh a výroba reklamy.

Kontaktný email: info@inaq.sk
Zoznam našich spokojných klientov a partnerov: https://www.zilinak.sk/reklama/klienti

Čo ponúkame:

• Bannerová reklama
• PR články
• Zdieľanie na Facebook stránke
• Organizovanie súťaží, prieskumov, ankiet
• Zverejnenie pracovných ponúk
• Emailová reklama

Rozmery reklamných jednotiek: 728x90, 320x100, 300x600, 300x250, 336x280, 468x60, 300x140, 120x600, 1000x50
Outdoor reklama: https://www.zilinak.sk/outdoor-reklamaČitatelia za 30 dní podľa Google Analytics
Hľadáte príležitosť, ako zviditeľniť svoju prevádzku v Žiline alebo okolí? Najefektívnejšia Reklama Žilina a okolie je prostredníctvom bannerov na našej stránke. Unikátny zásah širokej cieľovej skupiny a cielená reklama na Žilinčanov spolu s obyvateľmi v blízkom okolí Žiliny.

Najvýhodnejšia online reklama v Žiline je spôsob, akým propagovať služby či predajne. Ponúkame presne merateľné štatistiky, vďaka čomu je takýto typ reklamy efektívne kontrolovateľný oproti formátom, ktoré predstavuje napríklad billboardová reklama v Žiline.

Ak ste si niekedy kládli otázku, kde v Žiline inzerovať a ktoré reklamné plochy sú najefektívnejšie, práve ste našli odpoveď. Atraktívne reklamné formáty zaistia privedenie cieľovej skupiny do vašej prevádzky alebo na váš web. Vyskúšajte, aké je to inzerovať efektívne a inak.

Vyskúšajte Žilinak.