Dnes najčítanejšie
VIDEO: Ďalší z domácich vodičov bránil v plynulej jazde v dvoch pruhoch na ulici Vysokoškolákov

22 september 2016 - 21:01

TAGER po prvýkrát v *enjoy clube Žilina

Foto: TAGER po prvýkrát v *enjoy clube Žilina
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Vyhraj 2 drinky a 2 voľné vstupy do *enjoy club

Súťaž prebieha na FB klubu. Stačí v prvom príspevku na ich nástenke označiť v komentári kamoša, s ktorým by si si najviac užil sobotný večer, kedy ti zahrá miláčik publika TAGER.

 

Jedna sobota v mesiaci vždy patrí predstaveniu novej hudby, alebo niekoho kto u nás ešte nehral. 24. septembra sa po prvýkrát v klube predstaví Tager. Meno, ktoré slovenskej, ale ani svetovej scéne rozhodne nie je cudzie. Je to DJ, ktorý odohrá ročne okolo 120 vystúpení. To znamená, že je každý tretí deň na stage – neuveriteľné, ale je to tak. Je to osobnosť, charizma a profesionál, ktorý má za sebou koncerty po celej Európe.

 


V sobotu sa môžeš tešiť na súčasný zvuk Progressive, Tech House a Deep House. Tager je showmen už od pohľadu a to čo predvedie v Žiline, si musíš pozrieť na vlastné oči. Je naozaj neprehliadnuteľným. Poznávacím znamením je veľká brada a ešte väčší úsmev. Tager nie je žiadny začiatočník, na scéne pôsobí už cez 10 rokov a za ten čas si stihol zahrať so zvučnými menami ako sú NE-YO, Pitbull, Wu-Tang Clan, Sean Paul či Flo Rida. Aj to je dôkazom toho, že sa vám v *enjoy club snažíme prinášať to najlepšie z hudobnej scény.

Veríme, že sa v sobotu vidíme na Mariánskom námestí 29/6 a užijeme si spolu hudobné delírium.

Miesto: -
Dátum: 25.09.2016 - 22:15Dopravný servis
Cesta I/64
Policajná hliadka
10:00
Brodno
Prekážka na ceste
09:56
Strečno
Práca na ceste
09:52
Lavobrezná
Policajná hliadka
09:26
Mojšova Lúčka
Iné nebezpečenstvo
09:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia