Dnes najčítanejšie
Minister Érsek: Apelujem na ľudí, aby presedali na mestskú dopravu, pretože to pomôže priechodnosti

22 február 2019 - 09:45

Baby market Žilina spojí to najlepšie zo sveta značiek pre deti

Foto: Baby market Žilina spojí to najlepšie zo sveta značiek pre deti
Galéria: 10 fotiek

Jarnú sezónu v Žiline odštartuje tento rok prvý detský market. Baby market Žilina spojí 24. marca 2019 značky kvalitného štýlového oblečenia, hračiek a ďalších vecí, ktoré do sveta detí  a bábätiek neodmysliteľne patria. Celodenný event je určený pre všetky mamy a otcov, ktorí chcú načerpať inšpiráciu, dozvedieť sa hodnotné informácie alebo nakúpiť kvalitné a trendové kúsky pre najmenších členov rodiny.

Aktuálne témy a zaujímaví hostia

Baby market Žilina nebude len o nakupovaní. Návštevníkov počas celého dňa čakajú rozhovory s inšpiratívnymi rodičmi a blogermi, súčasťou budú tiež prednášky od odborníkov a poradcov na aktuálne témy ako starostlivosť či výživa. Všetky maminy sa môžu tešiť na workshop o zdravom stravovaní detí od vyhľadávaných poradcov z Čo jedia zdravé deti. Svoju účasť potvrdila aj bývalá snowboardistka a mamina Barbora Števulová, ktorá porozpráva o tom, ako skončila s kariérou športovkyne a stala sa z nej mama na plný úväzok. Súčasťou Baby marketu bude aj známa mamina a influencerka Lujza Kobrtková.

„Baby market Žilina je prvý veľký projekt podobného zamerania v Žiline. Našim zámerom je spojiť značky sortimentu pre deti a bábätká a sprievodný program, v ktorom budú diskutované zaujímavé témy z oblasti starostlivosti a výchovy. Ku každému z predajcov pristupujeme osobitne.  Vyberáme značky, ktoré dbajú na kvalitu a my sami sa stotožňujeme s ich filozofiou. Vďaka projektu stretávame veľa zaujímavých ľudí a radi ich predstavíme na Baby markete všetkým návštevníkom,“ hovorí projektová manažérka, Radka Zimková.

Návštevníci sa už teraz môžu tešiť na oblečenie a doplnky od značky Bubliboom,  pekné hračky od MojToj, plážové oblečenie od Bekvåm, značku detského oblečenia MyCEREMONY, korkové hračky od Korkii, veselú knižku Zveroši, vnímavé hračky Toyeto, maľované obrazy s detskými motívmi od Lil’Castle a mnohé ďalšie.

Zdroj: SpicyBrown

Počas celého dňa bude pre všetkých návštevníkov otvorená kaviareň a reštaurácia a tí najmenší sa zabavia v detskej kreatívnej zóne alebo v kútiku na hranie.

Stráviť príjemný nedeľný deň môžete už 24. marca 2019 v žilinskom Event House. Informácie o podujatí, program a zoznam predajcov môžete postupe sledovať na www.babymarketzilina.sk alebo na Facebooku. Vstupenky na podujatie v hodnote 3 € si môžete zakúpiť na www.ticketportal.sk alebo priamo na mieste. V cene vstupného je zahrnutý celodenný program.

Predajcovia, ktorí sa chcú stať súčasťou Baby marketu Žilina sa môžu v prvom ročníku registrovať  s 30% zľavou na: https://lnk.sk/iuz6.


 

Baby market Žilina je projektom občianskeho združenia Cultura, agentúry SpicyBrown a dizajnového priestoru Event House Žilina. 

Miesto: Event House Žilina
Dátum: 24.03.2019 - 10:00


0 zdieľaní

Dopravný servis
Mostná
Kolóna
16:59
Na Horevaží
Kolóna
16:59
Vranie
Prekážka na ceste
16:57
Kysucká
Kolóna
16:43
Mostná
Dopravná nehoda
16:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina