Polícia chytila 24-ročného mladíka, ktorý mal v Bytči prerezať pneumatiky spolu 36 vozidlám


Foto: Polícia chytila 24-ročného mladíka, ktorý mal v Bytči prerezať pneumatiky spolu 36 vozidlám Foto: ilustračné

Žilinským kriminalistom sa podarilo dolapiť mladého 24-ročného muža z Čadce, ktorý je podozrivý z toho, že uprostred februára tohto roka prerezal počas noci pneumatiky na desiatkách vozidiel. K svojmu činu mal použiť nôž, motív jeho konania zatiaľ nie je známy.

„V uplynulých dňoch skončil v rukách žilinských kriminalistov 24 ročný Tomáš z okresu Čadca, ktorý je podozrivý, že 19. februára v nočných hodinách v mestskej časti Bytče – Hliník nad Váhom mal poškodiť pneumatiky na celkovo 36 motorových vozidlách. Podľa zistených informácií mal 24 ročný mladík pneumatiky na odparkovaných vozidlách prerezať nožom,“ uviedla policajná hovorkyňa Jana Balogová.   

Spolu spôsobil mladík škodu vo výške viac ako 1600 eur, stíhaný je na slobode. „Majiteľom mal spôsobiť škodu vo výške asi 1670,-€. 24 ročného Tomáša poverený príslušník PZ obvinil z prečinu poškodzovania cudzej veci. Obvinený je stíhaný na slobode a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok,“ uzavrela Balogová.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ