Žilinčania sa budú baviť futbalom - Sever si zahrá proti Juhu už o mesiac


Foto: Žilinčania sa budú baviť futbalom - Sever si zahrá proti Juhu už o mesiac

V dňoch 6. - 7.  septembra 2018 sa uskutoční obľúbené žilinské podujatie s názvom Sever proti Juhu. Na 11.ročníku odohrá každé mužstvo jeden zápas, ktorý bude v dĺžke približne 30 minút. Celková dĺžka jedného stretnutia závisí od počtu prihlásených družstiev.

Rozpis zápasov bude dostupný na stránke www.sport.zilina.sk od 4. septembra 2018. Prihlasovanie družstiev je možné do 31. augusta 2018.

Počet hráčov na ihrisku 4 + brankár. Striedanie ľubovoľné. Hrá sa na piesku podľa pravidiel plážového futbalu a pravidiel tohto turnaja. Každé družstvo sa hlási minimálne 15 minút pred zápasom v organizačnom stánku na Námestí Andreja Hlinku. Pokiaľ je družstvo riadne prihlásené, ale na stretnutie sa nemôže dostaviť, je nutné aby túto skutočnosť okamžite nahlásilo na telefónne číslo +421 908 930 093. Pokiaľ tak družstvo nespraví a na zápas nepríde, v budúcnosti sa nemôže na turnaji a podobných športových aktivitách zúčastniť!!

Vstup na turnaj bez poplatku. 

Prihlasujte sa len v prípade, že ste si istý účasťou Vášho družstva !!!

Obľúbené podujatie Sever proti Juhu - alebo Žilinčania sa bavia futbalom prináša každoročne v septembri mesto Žilina. Umelý povrch ihriska vystrieda piesok, ktorý preverí hracie schopnosti futbalových hráčov. Podujatie sa v tomto roku opäť vráti na svoje tradičné miesto, na Námestie Andreja Hlinku.

Prihlasovať svoje tímy môžete už teraz na stránke http://www.sport.zilina.sk/o-sever-proti-juhu/

Miesto: -
Dátum: 06.09.2018 - 10:00    07.09.2018 - 17:00


Prečítajte si viac: