Dnes najčítanejšie
Na Staromestských slávnostiach v Žiline mal vystúpiť Desmod, ich manažér však účasť poprel

05 november 2016 - 16:19

Slovenská pošta otvorí už 7.11. v Žiline nové spracovateľské centrum za 9,2 milióna eur

Slovenská pošta, a. s., slávnostne otvára nové spracovateľské centrum v Žiline. Výstavba nového Hlavného spracovateľského strediska v Žiline bola nutná, nakoľko doterajšie spracovateľské stredisko nevyhovovalo z viacerých dôvodov: nepostačujúca kapacita spracovania listových a balíkových zásielok, taktiež zlé podmienky pre dopravné a logistické činnosti a spracovanie zásielok zastaranými technológiami.

Nové spracovateľské stredisko tieto problémy vyrieši a zároveň zmenší mieru manuálnej práce so súčasným navýšením objemu spracovaných zásielok. HSS Žilina zabezpečuje spracovanie balíkových a listových zásielok pre Žilinský kraj a oblasť Trenčína. Výstavba tohto nového strediska stála 9,2 mil. €, čím sa radí medzi najväčšie investície Slovenskej pošty, a. s. za posledných 10 rokov.

Viac informácií prinesieme po oficiálnom slávnostnom otvorení, ktoré prebehne v mieste nového Hlavného spracovateľského strediska Žilina na Bytčickej 3810/76 v Žiline o 11:00 hod. Súčasné hlavné spracovateľské stredisko sídli vedľa železničnej stanice na ulici P. O. Hviezdoslava.

Miesto: -
Dátum: 07.11.2016 - 11:00Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
17:30
Varín
Iné nebezpečenstvo
17:24
Strečno
Práca na ceste
17:22
Hričovská
Jama na ceste
17:14
Strečno
Kolóna
16:58
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia