Dnes najčítanejšie
V noci jazdia po žilinských sídliskách tri podozrivé autá, ktorých posádka si obzerá parkujúce vozidlá
Mobilné odberné miesta - AG testy

05 november 2016 - 16:19

Slovenská pošta otvorí už 7.11. v Žiline nové spracovateľské centrum za 9,2 milióna eur

Slovenská pošta, a. s., slávnostne otvára nové spracovateľské centrum v Žiline. Výstavba nového Hlavného spracovateľského strediska v Žiline bola nutná, nakoľko doterajšie spracovateľské stredisko nevyhovovalo z viacerých dôvodov: nepostačujúca kapacita spracovania listových a balíkových zásielok, taktiež zlé podmienky pre dopravné a logistické činnosti a spracovanie zásielok zastaranými technológiami.

Nové spracovateľské stredisko tieto problémy vyrieši a zároveň zmenší mieru manuálnej práce so súčasným navýšením objemu spracovaných zásielok. HSS Žilina zabezpečuje spracovanie balíkových a listových zásielok pre Žilinský kraj a oblasť Trenčína. Výstavba tohto nového strediska stála 9,2 mil. €, čím sa radí medzi najväčšie investície Slovenskej pošty, a. s. za posledných 10 rokov.

Viac informácií prinesieme po oficiálnom slávnostnom otvorení, ktoré prebehne v mieste nového Hlavného spracovateľského strediska Žilina na Bytčickej 3810/76 v Žiline o 11:00 hod. Súčasné hlavné spracovateľské stredisko sídli vedľa železničnej stanice na ulici P. O. Hviezdoslava.

Miesto: -
Dátum: 07.11.2016 - 11:00

52 reakcií


Dopravný servis
Cesta I/64
Policajná hliadka
15:39
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
15:37
Oškerda
Policajná hliadka
15:27
Rudinka
Policajná hliadka
15:22
Považský Chlmec
Policajná hliadka
14:43
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.