Dnes najčítanejšie
O staré žilinské trolejbusy a autobusy nie je záujem, poputujú na ekologickú likvidáciu

15 august 2016 - 11:54

Mesto vyhlásilo výzvu na predkladanie ponúk pre výstavbu nájomných bytov na Dlabačovej ulici

Foto: Mesto vyhlásilo výzvu na predkladanie ponúk pre výstavbu nájomných bytov na Dlabačovej ulici
Foto: ilustračné

Žilina" onclick="ga('send', 'event', 'tagy', 'prispevky');">Mesto Žilina dnes 15.8.2016 na svojich stránkach zverejnilo výzvu na predkladanie ponúk pre výstavbu polyfunkčného bytového domu na ul. Dlabačovej v Žiline. Ten bude primárne zahŕňať nájomné byty, keďže dopyt po nich je stále väčší ako ponuka.  Podľa starších informácií by mal mať nový polyfunkčný dom 28 dvojizbových bytov, 12 trojizbových bytov a jeden nebytový obchodný priestor.

“Predmetom verejného obstarávania je realizácia a následná kúpa 40 nájomných bytov spolu s technickou vybavenosťou a ostatnými časťami Diela. Dielom sa rozumie stavba Novostavba polyfunkčného bytového domu na ul. Dlabačovej v Žiline, pričom rozsah Diela, jeho kvalita a konštrukčné riešenie je určené projektovou dokumentáciou pre územné rozhodnutie vypracovanou Ing. Arch. Andrejom Marešom,” uvádza sa vo výzve.

Zákazka by mala stáť viac ako 1 a pol milióna eur


Celková predpokladaná hodnota zákazky je 1,57 milióna eur bez DPH. Záujemcovia majú možnosť predkladať ponuky do 14.09.2016, popri 40 bytových jednotkách v bežnom štandarde vznikne podľa výzvy 36 parkovacích miest a 9 odstavných plôch pred budovou. Na financovaní výstavby sa budú podieľať Mesto Žilina, Štátny fond rozvoja bývania a Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja.

Víťazný úchádzač by mal dodať stavbu do 20 mesiacov od zadania zákazky.

0 zdieľaní
Zdroj: Mesto Žilina

Dopravný servis
Kragujevská
Stacionárny radar
13:44
Strečno
Práca na ceste
13:14
Rajecké Teplice
Práca na ceste
12:53
Strečno
Jama na ceste
12:37
Strečno
Policajná hliadka
12:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia