Trápi vás trávenie, zápaly a slabá imunita? Doprajte svojim črevám komplexné biotiká Protrio


Foto: Trápi vás trávenie, zápaly a slabá imunita? Doprajte svojim črevám komplexné biotiká Protrio

Zdravé črevá sú pre správne fungovanie nášho tela kľúčové. Nie nadarmo sa hovorí, že sú základom celkového zdravia. Nachádza sa v nich totiž až 75 percent nášho imunitného systému, dôležité je preto dbať na správnu rovnováhu „dobrých“ a „zlých“ baktérií v črevách. 

Pomôcť im môžete zmenou životosprávy. Netreba vám žiadne drastické diéty - stačí jesť zdravo a striedmo, okrem toho môžete do svojho jedálnička zaradiť aj výživové doplnky. Úplne novým overeným konceptom výživového doplnku pre váš črevný mikrobióm je napríklad Protrio. V súčasnosti ide o jediné komplexné biotiká na trhu.

Komplexné biotiká sú kombináciou prebiotík, probiotík a dokonca aj postbiotík v čom sú inovatívne.

Všetko v jednej kapsule

Protrio vyrába farmaceutická firma, ktorá na jeho výrobu využíva certifikované bakteriálne kmene. Bezpečnosť a účinnosť obsiahnutých látok je potvrdená v klinických štúdiách na viac ako 3000 pacientoch. Aké účinné zložky obsahuje?

Jednou z nich je actilight - rozpustná vláknina rastlinného pôvodu. Používa sa na zlepšenie tráviaceho prechodu s znižuje črevné nepohodlie. Ďalšou je butyrát sodný, ktorý je vhodný pri črevnom zápale a posilňuje črevnú stenuObe zložky pôsobia priaznivo aj na vašu imunitu.

Doplnené sú piatimi kmeňmi baktérií mliečneho kvasenia. Tie preukázateľne stimulujú črevné nervové bunky a zlepšujú funkciu bariéry črevnej sliznice. Navyše pôsobia proti choroboplodným mikroorganizmom a tvoria v ňom prospešné látky

To všetko nájdete len v jednej kapsule, ktorú stačí zapiť hltom vody, najlepšie počas jedla. 

Máte problém a neviete aký?

Protrio môžete užívať bežne ako doplnok výživy na podporu fungovania čriev. Nápomocný však môže byť aj pri rôznych ťažkostiach ako syndróm dráždivého čreva, nafukovanie, plynatosť, bolesti brucha, poruchy trávenia, potravinové intolerancie či pri užívaní antibiotík. Výhodou je, že ho môžete užívať aj dlhodobo.

Často sa však stáva, že pacient nevie určiť, v ktorej časti čriev má problém. Aj v tomto prípade môže byť Protrio vašim verným pomocníkom. Tým, že v jednej kapsule obsahuje „z každého niečo” je vhodný nielen na tenké črevo, ale aj na hrubé črevo a črevný zápal. Preto si môžete byť istí, že komplexné biotiká sú vhodnou voľbou.

Ste pripravení objaviť potenciál vášho zdravia a kvality života? Možností, ako si Protrio zadovážite, je hneď niekoľko. Objednať sa dá online a kuriér vám ho prinesie až priamo k dverám, alebo stačí zájsť do najbližšej lekárne.

Komplexné biotiká tak môžu byť vašim „parťákom“ v každodennej starostlivosti o zdravie už dnes. 

 Zdroj: Inzercia/PR článok