Pozvánka: WARM UP víkend v žilinskom *enjoyclub-e


Foto: Pozvánka: WARM UP víkend v žilinskom *enjoyclub-e
Galéria: 3 fotky

Už sa nám zvíkendnieva a preto treba dbať o nočný život v meste. Tento víkend nebude núdza o poriadne party, pri ktorých sa naladíš na letnú party vlnu. Pracovné a študijné vypätie jednoducho treba občas prestriedať poriadnou akciou.

Hneď v piatok nás čaká WARM UP FRIDAY MASS PARTY. DJ Gombo, SIMO a DJ Martin Frost ťa dokonale pripravia na atmosféru open air tanečného festival – Friday Mass. Druhý teda Alternatíva stage ponúkne Cosmic Boogie party v štýle funk a nudisco. Za mixom sa predstaví HIGH TREK.

Galéria: 3 fotky

Deň na to k nám do klubu zavíta exkluzívne po prvýkrát putovná party, ktorá chodí a rozdáva radosť po Slovensku a Česku. Je to Beats For Love On-The-Road. Party, ktorá štartuje ľudí na veľkolepý 5. ročník festivalu Beats For Love v Ostrave.

Galéria: 3 fotky

Vystúpi u nás špička slovenskej scény DJ TOKY- jeden z najvychytenejších slovenských dj-ov elektronickej hudby a otec techno scény. Na počkanie rozpumpuje celý klub - zastav sa dobiť baterky poriadnou hudbou. V sobotu ťa TOKY, NO-ON, Grining a Marosh presvedčia o tom, že kvalitná hudba a fresh sety dokážu posunúť limity zábavy o kus ďalej.

Okrem hudobnej show, ktorá nás čaká samozrejme nebudú chýbať na party ani krásne GoGo tanečnice a happy hour na miešané drinky. Stihni si objednať na bare do polnoci a dostaneš od nás vždy jeden drink grátis.


Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 09.06.2017 - 22:15