Oslava 4-tých narodenín *enjoyclub-u už tento piatok!


Foto: Oslava 4-tých narodenín *enjoyclub-u už tento piatok!
Galéria: 5 fotiek

Každý piatok považujeme za sviatok, ale ten prichádzajúci - ešte o niečo viac! Bude to oslava už 4- tých (slovom ŠTVRTÝCH) narodenín *enjoyclub-u! Chceme osláviť enjoylife kultúru, ktorú si klub žije, osláviť different kind of fun, osláviť nové zážitky a nezabudnuteľné momenty, ktoré nám všetkým klub prináša! 


Aj vďaka Vám, sme tam kde sme! Príďte s nami a s Capitánom Morganom osláviť narodky ako sa patrí. ;) P.S. Povráva sa, že spolu s Heineken do párty pripravíme brand new beer bar – kde si budeš môcť vychutnať fajnovo vychladené pivečko. Oddýchnuť a prehodiť pár slov môžeš počas paty v novovytunenej absolútne top chill zóne od Absolut. Tohtoročná oslava narodenín pripadla na piatok 21. apríl - tak si nerob žiadne iné plány. Chceme aby to bolo veľkolepé a aby si tam bol snami.

Galéria: 5 fotiek

Na hlavnom stage sa počas večera prestrieda 9 DJ-ov + bude ich sprevádzať najobľúbenejší slovenský perkusionista Bongoman Elizz. Hudobné nebo budeš môcť zažiť vďaka týmto pánom, ktorí u nás počas roka pravidelne hrávajú a tentokrát sa tu stretneme všetci naraz a užijeme si poriadnu *enjoy party. (DJ Martin Cehelský, DJ Bidlo, DJ Gombo, DJ Mike Saxi, DJ Drahosh, DJ Marko Mazag, DJ Martin Frost, DJ Simo, DJ Štaffo)

Galéria: 5 fotiek

ALTERNATIVA STAGE ponúkne FREAKY TIKI - ragga dancehall party, ktorú odpália Selecta Abnorman a DJ Spliff.

Špecialitky, ktoré nás počas večera ešte čakajú:

★Moderátor večera Bidlo z Európy2
★ 2 - násobne posilnené GOGO tanečnice počas úplne celého večera
★ 9x DJ v jeden večer
★ noc plná súťaží
★ ku každej zakúpenej fľaši Morgena - kapitánsky klobúk ako darček
★ FOTOKUTIK

ENTER 4 EUR
ENJOY MEMBERSHIP CARDS 2014 FREE until 24.00
LADIES FREE until 23:00
FACEBOOK EVENT ►http://bit.ly/2oPwocC

 

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 21.04.2017 - 10:15