Moderná vernisáž diel z projektu MAĽUJ #PODLASEBA v EMÓCII už 5.11.


Foto: Moderná vernisáž diel z projektu MAĽUJ #PODLASEBA v EMÓCII už 5.11.
Galéria: 20 fotiek

Unikátny projekt MAĽUJ #PODLASEBA pozná svojho víťaza a má pre neho i pre vás poriadny žúr. Spomedzi desiatich umelcov, ktorí sa predstavili na urban party, zvíťazila umelkyňa evaSUGARova. V sobotu 5.11. sa uskutoční prvá vernisáž diel od Eva Šugárová, ktoré autorka namaľovala na 5 plátien, ktoré od nás získala. Čo vás ešte čaká?

Súčasťou vernisáže bude tiež dražba obrazov, ktoré vznikli priamo na urban party. Domov si tak môžete odniesť originálne dielo. Chýbať nebude welcome drink Excelent a občerstvenie. Koncept modernej vernisáže bude doplnený o party s Dj DayD.

Odnes si originálnu maľbu od mladého umelca! Okrem otvorenia výstavy vydražíme aj obrazy, ktoré vznikli na nedávnej…

Posted by EMÓCIA Gallery & Caffe Club on 1. november 2016Pre tých z vás, ktorí by sa chceli kreatívne realizovať i v tento deň, budú na stoloch pripravené čisté výkresy s pastelkami. Nestačí? Veľká plocha na maľovanie bude nachystaná špeciálne pre vás. Koľko umelcov ešte prebudíme? ;)
Maľujte #podlaseba a podľa seba príďte zažiť i modernú mestskú vernisáž.

Eva Sugarová svoje meno neskrýva. Svoj umelecký podpis evaSUGARova má dokonca nalepený na svojom aute! Hovorí o sebe ako o “excentrickom introvertovi”, ktorý si ide za svojim. Rodená Žilinčanka, ktorá prepadla naplno vizuálnemu umeniu, sa vo svojej tvorbe drží klasickejšieho štýlu, blízkeho impresionizmu. Rada zbiera nové poznatky a situácie na svojich cestách, ktoré následne prenáša do svojich subtílnych malieb.

Zoznam diel v aukcii s predstavením autorov
VSTUP ZADARMO

 

Miesto: -
Dátum: 05.11.2016 - 20:00