Dnes najčítanejšie
24-ročný Lukáš Mackovčák z Čadce je už dva dni nezvestný, polícia po ňom pátra

10 júl 2018 - 14:35

Muž mal podnikať v rozpore so zákonom, polícia u neho zaistila tovar za viac ako 100-tisíc eur

Foto: Muž mal podnikať v rozpore so zákonom, polícia u neho zaistila tovar za viac ako 100-tisíc eur
Galéria: 4 fotky
Foto: KR PZ Žilina

Na základe operatívnych informácií vykonali policajti Okresného riaditeľstva PZ v Liptovskom Mikuláši v uplynulých dňoch domovú prehliadku, pri ktorej našli a zaistili väčšie množstvo vecí. Išlo o spotrebný tovar skladajúci sa najmä z elektrického a akumulátorového náradia s príslušenstvom, športového oblečenia a náradia, obuvi a náčinia, horolezeckej a turistickej výstroje, elektro bicyklov, elektro vozíkov.

Tovar mal zakúpiť 51 ročný muž za sumu 117.000 až 123.000 € a veci mal postupne rozpredávať konečným spotrebiteľom. Doposiaľ nepredanú časť tovaru prechovával v priestoroch rodinného domu v Liptovskom Mikuláši a túto časť tovaru polícia zaistila pri domovej prehliadke dňa 4. júla 2018. Uvedenú činnosť mal podozrivý muž z Liptova vykonávať v období od apríla 2016 po súčasnosť v rozpore so zákonom o živnostenskom podnikaní.

Poverený príslušník PZ v prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu neoprávneného podnikania. Polícia v Liptovskom Mikuláši  na prípade naďalej pracuje vykonávaním procesných úkonov.


0 zdieľaní

Dopravný servis
Varín
Prekážka na ceste
19:42
Košická
Prekážka na ceste
19:41
Strečno
Práca na ceste
19:27
Strečno
Prekážka na ceste
19:23
Strečno
Dopravná nehoda
19:13
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina