Dnes najčítanejšie
Žilinský samosprávny kraj ocenil 30 najlepších stredoškolských študentov, pozrite si ich mená

13 jún 2018 - 09:31

Žena požiadala Mestských policajtov, aby ju zastrelili, skončila hospitalizovaná na psychiatrii

Foto: Žena požiadala Mestských policajtov, aby ju zastrelili, skončila hospitalizovaná na psychiatrii
Foto: ilustračné

Hliadka Mestskej polície stretla počas svojej hliadkovej činnosti na okraji fontány na Námestí A. Hlinku mladú ženu rómskej národnosti. Táto žena požiadala členov hliadky o zastrelenie s odôvodnením, že má v úmysle siahnuť si na život.

Ako uvádza Mestská polícia vo svojej správe, jednalo sa o ženu menom Eszmeralda S. Na jej predlaktiach spozorovali policajti staršie, ale aj čerstvé rezné rany a tiež zistili, pri sebe ukrýva kus skla, s ktorým si pravdepodobne spôsobovala poranenia rúk.

„Z dôvodu podozrenia, že je nebezpečná pre seba a okolie, bola na miesto privolaná Záchranná zdravotná služba, ktorej zdravotníci si menovanú prevzali do starostlivosti. Hliadkou MP bola zdravotníkom poskytnutá súčinnosť pri prevoze a následnej hospitalizácii na psychiatrickom oddelení FNsP v Žiline,“ informuje Mestská polícia.

Mestskí policajti riešia počas svojej služby rôzne prípady. Množstvo z nich môže byť na prvý pohľad vtipných či kurióznych, často sa však jedná o vážne udalosti a incidenty.0 zdieľaní
Zdroj: Mestská polícia Žilina

Dopravný servis
Nemocničná
Prekážka na ceste
01:53
Oškerda
Prekážka na ceste
00:52
Nemocničná
Prekážka na ceste
00:29
Matice slovenskej
Dopravná nehoda
23:57
Strečno
Prekážka na ceste
22:40
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina