13 jún 2018 - 09:31

Žena požiadala Mestských policajtov, aby ju zastrelili, skončila hospitalizovaná na psychiatrii

Foto: Žena požiadala Mestských policajtov, aby ju zastrelili, skončila hospitalizovaná na psychiatrii
Foto: ilustračné

Hliadka Mestskej polície stretla počas svojej hliadkovej činnosti na okraji fontány na Námestí A. Hlinku mladú ženu rómskej národnosti. Táto žena požiadala členov hliadky o zastrelenie s odôvodnením, že má v úmysle siahnuť si na život.

Ako uvádza Mestská polícia vo svojej správe, jednalo sa o ženu menom Eszmeralda S. Na jej predlaktiach spozorovali policajti staršie, ale aj čerstvé rezné rany a tiež zistili, pri sebe ukrýva kus skla, s ktorým si pravdepodobne spôsobovala poranenia rúk.

„Z dôvodu podozrenia, že je nebezpečná pre seba a okolie, bola na miesto privolaná Záchranná zdravotná služba, ktorej zdravotníci si menovanú prevzali do starostlivosti. Hliadkou MP bola zdravotníkom poskytnutá súčinnosť pri prevoze a následnej hospitalizácii na psychiatrickom oddelení FNsP v Žiline,“ informuje Mestská polícia.

Mestskí policajti riešia počas svojej služby rôzne prípady. Množstvo z nich môže byť na prvý pohľad vtipných či kurióznych, často sa však jedná o vážne udalosti a incidenty.0 zdieľaní

Dopravný servis
Lavobrezná
Policajná hliadka
12:58
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
12:57
Strečno
Iné nebezpečenstvo
12:44
Na Horevaží
Jama na ceste
12:44
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina