Úspešná nedeľa pre žilinský šport, zvíťazili hokejisti aj futbalisti

Dnešná nedeľa bola v znamení úspechu pre šport v Žiline, keďže Vlkom aj Šošonom sa podarilo zvíťaziť vo svojich domácich zápasoch. Športový deň začal najskôr v Tipsport Aréne o 15:00 hod., kde žilinskí hokejisti zvrátili nerozhodný stav 3:3 po druhej tretine a pripísali si suverénne víťazstvo 6:3 proti Zvolenu.

Športový sviatok pokračoval na Štadióne pod Dubňom, hráčom MŠK Žilina sa podaril obrat po tom, ako polčasové skóre ukazovalo 1:0 v prospech hosťujúcich Zlatých Moraviec. Šošoni nakoniec zvíťazili rovnako presvedčivo ako ich hokejoví kolegovia a pripísali si výhru 4:1.

Okrem toho potešil športových fanúšikov aj rodák zo Žiliny Peter Sagan, ktorý zvíťazil v dnešnej belgickej klasike Kuurne - Brusel - Kuurne.