Dnes najčítanejšie
Dnes popoludní uzavrú cestu okolo Vodného diela Žilina, premávka bude obmedzená od 16:00 hod.

28 október 2016 - 11:56

SAD Žilina predstavuje elektronické služby, kredit si od novembra dobijeme aj cez internet

Foto: SAD Žilina predstavuje elektronické služby, kredit si od novembra dobijeme aj cez internet
Foto: ilustračné - sadza.sk

Kúpa dopravnej karty bola možná len osobne v klientskom centre a následne dobíjanie kreditu na kartách bolo doteraz možné len u vodičov a v našich klientskych centrách. Pre cestujúcich, ktorí neradi manipulujú s hotovosťou, sme pripravili od 01.11.2016 novinku. SAD Žilina sa rozhodla ešte viac zatraktívniť a spohodlniť svoje služby aj pre tých, ktorí neradi manipulujú s hotovosťou, nemajú čas chodiť do klientskych centier a bežné je pre nich používať elektronické služby z pohodlia obývačky, či cez mobilný telefón.

Pri novom postupe už nebude potrebná návšteva klientskeho centra, či zdržiavanie sa v autobuse. Náš cestujúci zákazník môže vykonať obe operácie cez webovú stránku SAD Žilina. Tu sa dočíta celý postup, ale je to tak jednoduché, ako keď si objednávate tovar cez štandardný e-shop.

Podporované online služby

-    plnenie elektronickej peňaženky,
-    nákup predplatných cestovných lístkov,
-    nákup dopravnej karty.

Nová aplikácia cestujúcim prináša viacero výhod. Cestujúci si kúpi kartu z pohodlia domova a my mu ju doručíme až k nemu domov. Nemusí sa  obmedzovať hotovosťou ani úradnými hodinami a niekam chodiť. Hotovosť nebude potrebovať do autobusu ani pri dobíjaní a nákupe predplatných časových lístkov. Takto môžu aj rodičia dobíjať karty nielen sebe, ale aj svojim deťom.

Samozrejme, služba je chápaná ako doplnková a nenahrádza dobíjanie kariet u vodiča alebo služby, ktoré poskytujeme prostredníctvom klientskych centier. Všetko bude možné i naďalej vybaviť aj „po starom“ v našich klientskych centrách. Spoločnosť SAD Žilina patrí k najvýznamnejším autobusovým dopravcom v SR. Hlavnou činnosťou je poskytovanie výkonov v prímestskej doprave v regiónoch Horného Považia, Kysúc a Turca.

Autobusy spoločnosti ročne prepravia  viac ako 25 miliónov cestujúcich, vykonajú viac ako 17 miliónov kilometrov a flotila predstavuje 290 vozidiel. Spoločnosť pravidelne investuje do modernizácie a bezpečnosti vozidiel a moderných technológii pre zvýšenie komfortu a kvality poskytovaných služieb.
Zdroj: SAD Žilina


Dopravný servis
Hričovská
Policajná hliadka
19:00
Hričovská
Policajná hliadka
18:59
Mojšova Lúčka
Kolóna
18:59
Strečno
Kolóna
18:58
Oškerda
Kolóna
18:53
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia