Dnes najčítanejšie
Neznámy muž napadol v Žiline vodiča autobusu MHD. Polícia prosí o pomoc pri jeho stotožnení aj o informácie

10 jún 2016 - 00:10
INZERCIA

Nežiadúce ochlpenie, nadmerné potenie, vrásky či akné? To sú problémy, ktoré trápia nielen ženy

Foto: Nežiadúce ochlpenie, nadmerné potenie, vrásky či akné? To sú problémy, ktoré trápia nielen ženy
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Už viac než dve desaťročia sa odstraňovanie nežiaducich chĺpkov považuje za absolútnu samozrejmosť a módnu záležitosť. Zatiaľ čo muži sa kedysi holili iba na tvári, dnes si mnohí z nich upravujú podpazušie, hrudník aj intímne partie. Podobne sú na tom aj dámy, od ktorých sa očakáva hladká a jemná oblasť pod pazuchami, nohy a okolie bikín.

To ale predstavuje určitú pravidelnú starostlivosť, ktorá nemusí byť všetkým príjemná.

Tiež patríte medzi tých, ktorých nebaví neustále holiť si nohy, podpazušie, či „bikiny“? Depilácia a epilácia nepatrí medzi najpríjemnejšie zákroky a ani neustále holenie žiletkou nie je veľmi príjemné. Ideálne riešenie je trvalé odstránenie nežiadúceho ochlpenia. To je možné vďaka moderným technológiám zrealizovať pomocou laserovej epilácie.

Spýtali sme sa odborníkov z laserového dermaštúdia LaDerma, ako je možné dosiahnuť želaný výsledok bez veľkých starostí a komfortne. 

“Najúčinnejšie trvalé odstránenie je možné vďaka epilačnému laseru, ktorý pracuje s technológiou špecifickej vlnovej dĺžky pre veľké body ožiarenia. Kvalitným kontaktným chladením a technikou hladkého pulzu je možné ošetrovať klientov všetkých fototypov, farby vlasov a s jemnejším ochlpením. Vyspelá technológia kontaktného chladenia zvyšuje klientov komfort.”

LaDerma je laserové dermaštúdio, ktoré poskytuje služby svojim klientom už od roku 2012. K dnešnému dňu vyskúšalo jeho služby viac ako 1200 klientov. Pri návšteve sa zverujete do rúk odborníkom, ktorí vám nielen poradia, ale aj pomôžu s vašim problémom.

Aby sme však nezostali len pri nadmernom ochlpení, povedzme si o druhom probléme, s ktorým najčastejšie bojujú mladí ľudia. Je ním akné, čiže zápalové ochorenie mazových žliaz. Vyskytuje sa zvyčajne na lícach, brade, čele, nose, či ramenách a chrbte. Pozitívom je, že sa dá efektívne liečiť.

“Problém s akné výrazne zmiernime alebo úplne vyriešime chemickou cestou. Chemický peeling je ošetrenie, pri ktorom “donútime” pokožku k obmene. Na dosiahnutie požadovaného efektu sa absolvuje 4-5 x v týždňových intervaloch.”

dermaštúdiu LaDerma si poradia aj s jazvami

Jazva je súčasťou prirodzeného procesu hojenia kože. Vzniká ako následok násilného porušenia kože a jej rozsah a vzhľad závisí od mnohých okolností. Čo ale robiť, ak je jazva na viditeľnom mieste a prekáža vám, alebo sa vám nepáči?

Tento esteticko-psychický problém, ktorý môže spôsobovať dokonca aj výrazné pracovné obmedzenie, sa dá úspešne riešiť.

Pokožku Vám pred zákrokom vyčistíme, nasadíme Vám ochranné okuliare. Lekár v asistencii so zdravotnou sestrou Vám následne budú na pokožku bod po bode prikladať hlavicu lasera (plocha 1 x 1 cm). Počas svetelného výboja v kontakte s kožou budete cítíť mierne pichnutie, resp. štípnutie. Po niekoľkých minútach Vás bude pokožka mierne páliť. Pri svetelnom výboji Vám laserová hlavica do pokožky vyšle laserové mikrolúče, v jednom mieste a pulze ich je 150. Tieto mikrolúče Vám v daných miestach spália kožu a podkožné tkanivo, čo vyprovokuje regeneráciu.

Odstránenie nadmerného potenia tiež nerobí problém

Trápite sa, že už pár hodín po osprchovaní budete na dôležitej schôdzke zapáchať? Znemožňujú vás fľaky pod pazuchami v spoločnosti? Zapríčiňujú vám psychickú traumu? Tento problém vyriešite nenáročným zákrokom - aplikáciou botulotoxínu do problémových miest.

Dĺžka trvania aplikácie je aj s prípravou asi 30 minút. Celá procedúra vychádza na zhruba 300 eur. 

“Vykonali sme cez 1500 zákrokov a skrášľovacích procedúr a tiež sme absolvovali 17 odborných zaškolení s následnou certifikáciou.”

Viac informácií získate na adrese http://laderma.sk/.





Dopravný servis
Strečno
Jama na ceste
23:29
Hričovská
Jama na ceste
23:13
Košická
Policajná hliadka
22:14
Strečno
Jama na ceste
21:29
Nemocničná
Prekážka na ceste
21:29
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia