Dnes najčítanejšie
Auto so skupinou mladíkov narazilo do stromov, dopravnú nehodu neprežil 17-ročný muž
COVID-19 vývoj situácie v kraji

24 január 2015 - 16:52

Slabé sneženie a 3 dopravné nehody, to je bilancia za dnešný deň

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahy aj pre okres Žilina. Nešlo však o nič výnimočné a sneženie sa očakávalo. Okolo 15:00 hod. začali padať zrážky vo forme snehu a vtedy sme dostali prvé hlásenia o dopravných nehodách.

Prvá nehoda bola nahlásená našim čitateľom pri obci Turie na ceste od obce Višňové. Podľa informácií, ktoré sme dostali malo skončiť vozidlo Peugeot v strome. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

Druhá nehoda sa stala na ulici Obchodná, na sídlisku Vlčince. Zrážka troch osobných áut si vyžiadala aj zásah zdravotníkov záchrannej služby. Nehodu dokumentovala polícia, uviedol náš fanúšik na Facebooku.

Tretiu nehodu nám nahlásil opäť čitateľ. Stala sa na ulici Mostná, v smere od Bernolákovej popod Rondel na Bratislavu.. Na mieste sa zrazili dve osobné autá, ktoré zablokovali oba jazdné pruhy. Na mieste zasahovali žilinskí hasiči a policajti s mobilným radarom, ktorí do príchodu svojich kolegov uzavreli cestu a dopravu odklonili na Rondel.Dopravný servis
Cesta I/64
Stacionárny radar
09:08
Brodno
Práca na ceste
08:11
Košická
Hmla
07:11
Strečno
Jama na ceste
07:11
Strečno
Hmla
07:10
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia