Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Uprostred križovatky na Košickej sa zrazilo osobné auto s trolejbusom, cesta je blokovaná

24 január 2015 - 16:52

Slabé sneženie a 3 dopravné nehody, to je bilancia za dnešný deň

Foto: Slabé sneženie a 3 dopravné nehody, to je bilancia za dnešný deň
Galéria: 5 fotiek
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahy aj pre okres Žilina. Nešlo však o nič výnimočné a sneženie sa očakávalo. Okolo 15:00 hod. začali padať zrážky vo forme snehu a vtedy sme dostali prvé hlásenia o dopravných nehodách.

Prvá nehoda bola nahlásená našim čitateľom pri obci Turie na ceste od obce Višňové. Podľa informácií, ktoré sme dostali malo skončiť vozidlo Peugeot v strome. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky.

Druhá nehoda sa stala na ulici Obchodná, na sídlisku Vlčince. Zrážka troch osobných áut si vyžiadala aj zásah zdravotníkov záchrannej služby. Nehodu dokumentovala polícia, uviedol náš fanúšik na Facebooku.

Tretiu nehodu nám nahlásil opäť čitateľ. Stala sa na ulici Mostná, v smere od Bernolákovej popod Rondel na Bratislavu.. Na mieste sa zrazili dve osobné autá, ktoré zablokovali oba jazdné pruhy. Na mieste zasahovali žilinskí hasiči a policajti s mobilným radarom, ktorí do príchodu svojich kolegov uzavreli cestu a dopravu odklonili na Rondel.Dopravný servis
Rudinka
Kolóna
15:08
Brodno
Kolóna
14:57
Rudinka
Prekážka na ceste
14:55
Bytčica, Dlhá
Kolóna
14:54
Rajecká cesta
Kolóna
14:39
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina