Dnes najčítanejšie
VIDEO: Na ulici Vysokoškolákov niektorí vodiči bránia plynulej jazde a zipsovému radeniu

12 marec 2019 - 16:19

V obci Višňové ostreľuje neznáma osoba vzduchovou zbraňou psy, ktoré sa voľne pohybujú

V obci Višňové vyčíňa neznáma osoba, ktorá ostreľuje vzduchovou strelnou zbraňou voľne sa pohybujúce psy. Dnes o tom informoval jeden z obyvateľov na sociálnej sieti, pričom priložil aj RTG snímky svojho psíka z veterinárnej ambulancie. Podľa reakcií ďalších obyvateľov nejde o prvý prípad, jedno zviera už streľbu neprežilo.

„Upozorňujem, že psom, ktorí sa pohybujú po Višňovom hrozí, že ich zasiahne brok zo vzduchovky. Takto dopadol náš pes, ktorý nám ušiel. Netuším, kto strieľa zo strelnej zbrane po 9 kilovom psovi, ale zrejme nebude úplne duševne v poriadku,“ napísal Matúš. Ošetrenie zraneného psíka u veterinára ho stálo 200 EUR.

Podľa tvrdení inej obyvateľky obce ide už o štvrtý prípad. Strelec používa zbraň v obývanej oblasti a strieľa na ulicu. „My sme bolí prví, jedno dievča nedávno tiež písalo, že im psa strelili a teraz vy,“ reagovala na zverejnený prípad Iveta z Višňového.

Ak žijete v uvedenej obci, dávajte si pozor na domácich miláčikov a zabezpečte si oplotenie tak, aby neušli. Neznámeho strelca ohrozujúceho bezpečnosť ľudí je potrebné čo najskôr vypátrať.

Zdroj: Facebook


Dopravný servis
Košická
Prekážka na ceste
16:30
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
16:28
Oškerda
Kolóna
16:23
Strečno
Jama na ceste
16:13
Rajecká cesta
Iné nebezpečenstvo
16:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia