Dnes najčítanejšie
Nebezpečné výtlky na cestách pribúdajú, Ľavobrežná má v jednom smere obmedzenú rýchlosť

11 január 2019 - 09:30

Policajná hliadka pomáhala vodičovi s defektom, jedného z policajtov popritom zachytil kamión

Foto: Policajná hliadka pomáhala vodičovi s defektom, jedného z policajtov popritom zachytil kamión
Foto: Polícia

Dnes 11. januára v ranných hodinách došlo k nešťastnej udalosti na cestách v Žilinskom kraji. Policajná hliadka sa presúvala v rámci kraja a narazila najskôr na vodiča, ktorému došiel benzín. Príslušníci preto pomohli auto odtlačiť, aby netvorilo na ceste prekážku.

Následne počas ďalšieho presunu narazili na odstavený kamión s defektom. Kamión blokoval premávku v obci Ľubochňa, v okrese Ružomberok. Policajti sa pri ňom pristavili, aby pomohli situáciu riešiť.

„V Ľubochni (časť Korbelka) si všimla odstavený kamión, ktorý mal defekt a spomaľoval tak premávku. Situáciu išla riešiť. Výstražný trojuholník kamionistu mal podľa informácií na mieste spadnúť, tak ho jeden z policajtov išiel napraviť. A práve vtedy tohto riadne oblečeného policajta v služobnej reflexnej veste zachytil slovenský kamión s ukrajinským vodičom,“ uvádza polícia na sociálnej sieti.

Policajt utrpel podľa vyjadrenia polície zatiaľ nešpecifikované zranenia, ale po nehode komunikoval a mal by byť v poriadku. Okrem toho, že policajt mal oblečený reflexný odev malo policajné vozidlo zapnuté aj majáky. Ukrajinský vodič si ho nevšimol pravdepodobne preto, že sa nevenoval riadeniu vozidla dostatočne.0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Policajná hliadka
09:13
Kvačalova
Policajná hliadka
09:10
Hričovská
Dopravná nehoda
09:09
Hričovská
Kolóna
09:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina