Dnes najčítanejšie
Kreatívne bývanie aj originálne pracovné prostredie: Unikátne LOFT-y v žilinskom PIANO residence idú s dobou
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

11 január 2019 - 09:30

Policajná hliadka pomáhala vodičovi s defektom, jedného z policajtov popritom zachytil kamión

Foto: Policajná hliadka pomáhala vodičovi s defektom, jedného z policajtov popritom zachytil kamión
Foto: Polícia

Dnes 11. januára v ranných hodinách došlo k nešťastnej udalosti na cestách v Žilinskom kraji. Policajná hliadka sa presúvala v rámci kraja a narazila najskôr na vodiča, ktorému došiel benzín. Príslušníci preto pomohli auto odtlačiť, aby netvorilo na ceste prekážku.

Následne počas ďalšieho presunu narazili na odstavený kamión s defektom. Kamión blokoval premávku v obci Ľubochňa, v okrese Ružomberok. Policajti sa pri ňom pristavili, aby pomohli situáciu riešiť.

„V Ľubochni (časť Korbelka) si všimla odstavený kamión, ktorý mal defekt a spomaľoval tak premávku. Situáciu išla riešiť. Výstražný trojuholník kamionistu mal podľa informácií na mieste spadnúť, tak ho jeden z policajtov išiel napraviť. A práve vtedy tohto riadne oblečeného policajta v služobnej reflexnej veste zachytil slovenský kamión s ukrajinským vodičom,“ uvádza polícia na sociálnej sieti.

Policajt utrpel podľa vyjadrenia polície zatiaľ nešpecifikované zranenia, ale po nehode komunikoval a mal by byť v poriadku. Okrem toho, že policajt mal oblečený reflexný odev malo policajné vozidlo zapnuté aj majáky. Ukrajinský vodič si ho nevšimol pravdepodobne preto, že sa nevenoval riadeniu vozidla dostatočne.

80 reakcií
Zdroj: Polícia


Dopravný servis
Stráža
Práca na ceste
13:57
Považský Chlmec
Policajná hliadka
13:54
Strečno
Policajná hliadka
13:30
Stráža
Práca na ceste
13:22
Budatínska Lehota
Kolóna
13:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia