CoolTour.sk Párty v Púchove - DJ Marco z Europa 2, Iné Kafé a ďalší.


Foto: CoolTour.sk Párty v Púchove - DJ Marco z Europa 2, Iné Kafé a ďalší.

Keď máš doma opäť ďalší problém, tak sa príď zabaviť! Teší sa na teba nielen DJ Marco z Europa 2 a Iné Kafé, ale aj mnohí ďalší.

V piatok, 26.9.2014 sa v sTC Aréne v Púchove uskutoční dlho očakávaná párty. Jej headlinermi budú kapela Iné Kafé a známy a uznávaný DJ a moderátor Marco, z rádia Europa 2. Doplnia ich viaceré mladé kapely a rezidentný DJ projektu cooltour.sk MATTYBEAT. Štartuje sa o 21:00.

Sen sa stal skutočnosťou. To, o čom sa dlho šepkalo sa nakoniec potvrdilo. V Púchove sa bude baviť až do rána. Nejedná sa len tak o hocijaké podujatie. Ikonami večera budú uznávaný DJ a moderátor Marco, z rádia Europa 2 a kapela Iné Kafé. Doplnia ich mladé kapely Šiesty zmysel, Preničzanič a DJ MATTYBEAT.

Nám sa podarilo zastihnúť hlavného organizátora, Jaroslava Červinku z CoolTour.sk, a poprosili sme ho o vyjadrenie:

“ Áno, môžem potvrdiť, že v Púchove sa po dlhom čase rozhýbu mierne stojaté vody. Moderátor a DJ z rádia Europa 2 Marco a skupina INEKAFE sú zárukou kvality, práve preto sme ich oslovili. Ako predskokani vystúpia kapely Šiesty zmysel, Preničzanič. Celý večer ukončí po druhej ráno DJ MATTYBEAT.”

Jaroslav Červinka nás ďalej informoval, že lístky sú už v predpredaji. Môžete si ich objednať cez ticketportál, len za 7 euro. Na mieste vás budú stáť 9 euro. Súčasťou predpredaja je aj Cooltour challenge. Organizátori sa rozhodli venovať 30 centov z každej predanej vstupenky na charitu Dobrý anjel.   

Červinka ďalej oznámil, že celý tento koncert bude úvodnou akciou organizácie CoolTour.sk - nový rozmer zábavy. Všetky novinky a pesničky, na ktoré sa môžete tešiť, postupne nájdete na udalosti podujatia na Facebooku.

Zahrajú Iné Kafé Spomienky na budúcnosť, Ružovú záhradu alebo Záverečnú? To sa dozviete už čoskoro.

Takže nezabudnite. Už 26.9.2014 pre vás CoolTour.sk - nový rozmer zábavy pripravil párty, od ktorej si veľa sľubujú nielen organizátori, ale aj fanúšici EDM a punk-u. O vašu zábavu sa postarajú mladé kapely Šiesty zmysel a Preničzanič. Headlinermi večera budú moderátor a DJ z rádia Europa 2 Marco, a taktiež skupina INE KAFE. Všetko to ukončí až DJ MATTYBEAT po druhej nad ránom. Neváhajte a príďte do sTC Arény v Púchove.

LINE UP:
21:00 – Šiesty zmysel
21:45 – Preničzanič
22:30 – IneKafe
00:00 – Marco (Europa 2)
02:00 - Mattybeat

Lístky môžete získať v predpredaji za 7 euro alebo na mieste za 9 euro. Sledujte novinky na udalosti na Facebooku a zapojte sa aj vy do Cooltour challenge