V Žiline otvorili nový showroom značiek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Abarth


Foto: V Žiline otvorili nový showroom značiek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional a Abarth
Galéria: 6 fotiek

Spoločnosť Auto Becchi, s.r.o. sa od svojho vzniku v roku 2009 špecializuje na autorizovaný predaj a servis talianskych automobilov. Vo svojich začiatkoch bola firma autorizovaným zastúpením pre značky Fiat a Alfa Romeo. Sídlo spoločnosti a zároveň aj showroomu sa nachádzalo na Saleziánskej ulici v Žiline.

Významný míľnik v histórii spoločnosti priniesol následne rok 2015. Od 1. septembra pribudla do portfólia ďalšia značka. Tentokrát šlo o takpovediac domáceho „výrobcu“, teda kórejskú automobilku Kia. Za týmto účelom vznikli tiež nové priestory ,resp. druhý showroom Auto Becchi, ktorý sídli na Košickej ulici.

Okrem showroomu vozidiel Kia sa na novú adresu presťahovalo i kompletné servisné zázemie pre všetky značky. Týmto krokom sa spoločnosť zaradila medzi top automobilové dílerstvá v našom meste. Významnou novinkou posledných dní je presťahovanie pôvodného showromu talianskych značiek zo Saleziánskej ulice do nových priestorov na adresu Pri Celulózke 3631 v Žiline.

Pri tejto príležitosti prinášame krátky rozhovor s pánom Branislavom Jakubovom, riaditeľom spoločnosti Auto Becchi

Talianske značky z portfólia vašej spoločnosti dostali nový showroom. Na aké novinky, okrem novej adresy, sa môžu tešiť vaši zákazníci, resp. návštevníci, v nových priestoroch?

„Najhorúcejšou novinkou je nepochybne Alfa Romeo Stelvio - krásne SUV so športovým srdcom. Zvlášť, keď v ňom máte motor z dielne Ferrari s 510 koňmi. Za zmienku určite stojí aj štýlový kabriolet Fiat 124 Spider a nové TIPO combi.“


Do ponuky pribudla tiež ikonická športová značka Abarth, predstavte nám ju v skratke a aké máte od nej očakávania…

„Abarth je niečo ako čerešnička na torte, alebo odmena pre fajnšmekrov. Abarth nie je iba auto. Je to splnený sen mužov a žien, pre ktorých je motorizmus vášňou a ktorí si radi doprajú výnimočnosť a tiež štýl, ktorý je v dnešnej dobe globalizácie a účelovosti už dosť vzácny. A očakávania? Teším sa na stretnutie s každým novým majiteľom týchto výnimočných áut.“

Aké máte do budúcnosti ďalšie plány, či už krátkodobé resp. aj tie strategické?

„Ďalšie plány teraz chvíľku počkajú. Najpodstatnejším je pre nás teraz udržať vysoký štandard služieb pre zákazníkov našich servisov. Verím, že k tomu prispeje aj naša nová lakovňa, kde používame výlučne špičkové laky PPG a tým posúvame štandardy zasa o kúsok ďalej. A takým malým prekvapením je aj plánované spustenie automatickej umývacej linky pre našich klientov v priestoroch Kie na Košickej ulici, čím sa staneme zasa výnimočnými medzi ostatnými servismi v Žiline. Verím, že sa nám to podarí už do polovice júna.“

Na záver si neodpustíme jednu otázku na telo. V súčasnosti predáva spoločnosti Auto Becchi značky Alfa Romeo, Abarth, Fiat, Fiat Professional a Kia. Ktorú z nich preferuje vy osobne? Inými slovami - na čom v súkromí jazdite?

„To ako keby ste sa pýtali matky, ktoré dieťa má najradšej. Tí, čo ma poznajú, vedia, že ma môžu stretnúť na všetkých nami ponúkaných autách. Rád si otestujem každé jedno auto, aby som vedel ľuďom dobre poradiť, keď sa ma pýtajú na môj názor a žiadajú možno o radu pri rozhodovaní. No a aby som Vám aj odpovedal na vašu otázku, tak v lete najradšej jazdím na motorke.“

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo