Východ slnka - Veselé otvorenie lezeckej a inej sezóny v kempe Slnečné skaly


Foto: Východ slnka - Veselé otvorenie lezeckej a inej sezóny v kempe Slnečné skaly

Dovoľujeme si Vás pozvať na veselé otvorenie sezóny do campingu Slnečné Skaly pri Žiline. Víkend bude o stretnutí fajn ľudí, ktorí si spolu zalezú, zasúťažia v peknom prostredí a zabavia sa pri hudbe, ohni, guláši a pivku. Program budeme priebežne upresňovať, preto sledujte aktuálnu udalosť na Facebooku.

https://www.facebook.com/events/447412708925099/

Súčasťou programu bude voľná zábava, občerstvenie, lezenie, voľná zábava, prezentácie, workshopy, prvá pomoc v horách, prezentácia lukostrelcov,  možnosť vyskúšania streľby z luku, prípadná súťaž, lezenie v okolí, súťaže, posedenie pri ohni, guláš, pivko, hudba a stretnutie kamarátov.


Vystúpenia: hudobná skupina ALL-STARS BAND + predkapela, ženská country tanečnej skupiny NIAGARA Dance z Kysuckého Nového Mesta, možnosť naučiť sa tancovať country (samozrejme s nimi)... (okolo 18,00)

Po celý čas akcie bude prebiehať bazár nadbytočných vecí, kde bude možné darovať, prípadne odpredať veci, ktoré majú ľudia navyše a už ich nebudú potrebovať. Samozrejme len veci outdoorového charakteru (lyže, bicykle, lezecký materiál, atď...).

Vstup: zdarma / dobrovoľné 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo
Miesto: Kemp Slnečné skaly
Dátum: 28.04.2017 - 12:00    30.04.2017 - 18:00