Tento víkend úplne uzatvoria hlavný ťah cez Kysuce, dôvodom je stavba privádzača


Foto: Tento víkend úplne uzatvoria hlavný ťah cez Kysuce, dôvodom je stavba privádzača Foto: Facebook/Polícia SR - Žilinský kraj

Vodiči, ktorí dnes a zajtra plánujú cestu zo Žiliny na Kysuce alebo naopak, by sa mali pripraviť na zdržanie a dopravné obmedzenia. Pre výstavbu privádzača diaľnice D3 medzi Brodnom a Kysuckým Novým Mestom bude úplne uzatvorená frekventovaná cesta prvej triedy I/11.

V sobotu 24. februára bude úsek neprejazdný od 7:00 hod. ráno do 11:30 hod. pred poludním. V nedeľu 25. februára potrvá uzávera o niečo kratšie, autá touto cestou neprejdú od 7:00 hod. do 9:30 hod. ráno.

Obchádzková trasa pre osobné automobily v smere z Čadce do Žiliny povedie cez Kysucké Nové Mesto, Rudinu a Rudinku, od Žiliny bude osobná doprava presmerovaná na Vranie cez Rudinu a Rudinku.

„Polícia žiada účastníkov cestnej premávky o zvýšenú pozornosť v tomto úseku, trpezlivosť, ohľaduplnosť  a dôsledné rešpektovanie pokynov policajtov,“ napísali policajti na sociálnej sieti.Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu