Avatar sa po 13 rokoch vracia na plátna, kiná sa zapĺňajú už niekoľko dní pred premiérou


Foto: Avatar sa po 13 rokoch vracia na plátna, kiná sa zapĺňajú už niekoľko dní pred premiérou Foto: cine-max.sk

Diváci sa na epické dobrodružstvo pri legendárnom filme Avatar vydali prvýkrát v roku 2009. O 13 rokov neskôr prichádza na plátna jeho pokračovanie, ktoré opäť vzniklo pod taktovkou vizionárskeho režiséra Jamesa Camerona.

Avatar: Cesta vody všetkých znova zavedie „na planétu Pandora, kde Jake Sully žije so svojou rodinou pokojné časy až dovtedy, keď sa ohlási a vráti späť známa hrozba. Opäť musí spolu s Neytiri a armádou Na’vi začať bojovať, aby ochránil svoju planétu a zachránil svoju rodinu,“ opisuje CINEMAX Žilina.

Dlho očakávané pokračovanie dorazí na Slovensku vo štvrtok 15. decembra. Fanúšikovia si ho však v podobe predpremiéry môžu v Žiline pozrieť už o deň skôr, v stredu 14. decembra, a to vo verzii 2D alebo 3D.

K dispozícii je okrem pôvodného zvuku so slovenskými titulkami aj možnosť slovenského dabingu. Lístky na každý termín sa už niekoľko dní pred príchodom Avatara do kín rýchlo míňajú, preto s návštevou kina neotáľajte a vydajte sa aj vy na jedinečné dobrodružstvo.Tento článok vznikol v spolupráci s kinom CINEMAX ŽILINA.

 


Prečítajte si viac: