Dnes najčítanejšie
Žilinský kraj môžu zasiahnuť v nedeľu 22. septembra prízemné mrazy, očakáva sa teplota do -5°C

05 november 2017 - 03:55

Zoznam zvolených kandidátov do zastupiteľstva Žlinského samosprávneho kraja

Foto: Zoznam zvolených kandidátov do zastupiteľstva Žlinského samosprávneho kraja

Štatistický úrad SR informoval v čase o 04:06 hod. o spracovaní všetkých 100% zápisníc volebných komisií z jednotlivých okrskov. Všetky platné odovzdané hlasy boli spočítané a zverejnené na stránke volieb do VÚC 2017.

Podľa zverejnených výsledkov boli vo voľbách do orgánov samosprávnych krajov 2017 v Žilinskom kraji zvolení do zastupiteľstva nasledujúci kandidáti.

Meno a priezviskoPočet percent v obvodePočet hlasov v obvode
Volebný obvod č. 1
Miroslav Minárčik20,54 %2 610
Peter Weber14,53 %1 846
Volebný obvod č. 2
Ján Podmanický7,39 %7 363
Martin Šenfeld5,10 %5 078
Jozef Grapa4,75 %4 732
Milan Gura4,61 %4 598
Jozef Marec4,33 %4 316
Jozef Cech3,91 %3 900
Jaroslav Velička3,24 %3 227
Andrea Šimurdová3,22 %3 210
Volebný obvod č. 3
Ján Prílepok10,60 %3 284
Zdenko Kubáň7,77 %2 405
Ľubomír Bláha7,76 %2 402
Volebný obvod č. 4
Dušan Mičian11,19 %2 660
Matej Fabšík10,57 %2 514
Ivan Poláček7,10 %1 689
Volebný obvod č. 5
Branislav Táger9,69 %7 738
Ján Blcháč7,54 %6 020
Rudolf Urbanovič5,33 %4 256
Erik Gemzický4,83 %3 860
Jaroslav Barok4,61 %3 686
Anna Dvorščáková4,58 %3 656
Volebný obvod č. 6
Erika Cintulová5,85 %8 601
Peter Vons5,11 %7 515
Imrich Žigo4,48 %6 585
František Výrostko3,89 %5 715
Stanislav Thomka3,52 %5 168
Tatiana Červeňová3,45 %5 064
Peter Kašuba3,34 %4 915
Tomáš Zanovit3,34 %4 909
Volebný obvod č. 7
Igor Janckulík18,54 %11 454
Albín Maslaňák10,70 %6 613
Rastislav Zanovit6,75 %4 173
Július Piták6,18 %3 822
Jozef Straka5,64 %3 485
Volebný obvod č. 8
Karol Javorka9,12 %5 378
Michal Slašťan8,12 %4 790
Ján Bednárik7,02 %4 141
Ľubomír Kubáň6,86 %4 049
Dušan Lauko6,24 %3 679
Volebný obvod č. 9
Dušan Hrivnák
1 229
Volebný obvod č. 10
Vojtech Koleják16,74 %5 303
Štefan Kristofčák13,28 %4 207
Jaroslav Rosina8,77 %2 778
Volebný obvod č. 11
Martin Kapitulík2,82 %9 265
Anna Verešová2,38 %7 813
Róbert Kašša2,37 %7 784
Ľudmila Chodelková2,28 %7 491
Barbora Birnerová2,26 %7 419
Milan Laurečník2,14 %7 023
Jozef Kavecký2,11 %6 952
Peter Dobeš2,05 %9 741
Martin Barčík2,04 %6 697
Ján Marosz2,04 %6 697
Štefan Zelník2,03 %6 677
Ľubomír Bechný2,01 %6 602
Juraj Popluhár2,01 %6 602


60 zdieľaní

Dopravný servis
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
10:09
Porúbka
Policajná hliadka
09:58
Hlavná, Bytčica
Policajná hliadka
09:42
Belá
Iné nebezpečenstvo
09:39
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
09:27
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina