Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

19 júl 2017 - 17:19

Muž venčil psa na sídlisku Vlčince bez vodítka, neznáma osoba ho udrela do tváre a ušla

Foto: Muž venčil psa na sídlisku Vlčince bez vodítka, neznáma osoba ho udrela do tváre a ušla
Foto: ilustračné
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Mestskí policajti riešili začiatkom júla prípad, kedy istého muža na sídlisku Vlčince napadla neznáma osoba. Muž venčil svojho psa bez vodítka medzi bytovkami, na ulici Tulská, keď k nemu zrazu niekto pristúpil a udrel ho do tváre. Útočník mal taktiež psa, ale na vôdzke. Po údere do hlavy sa z miesta rýchlo vytratil na červenom osobnom vozidle kombi. 

Hliadku mestský policajtov vyslalo na miesto operačné stredisko štátnej polície, na ktorú sa poškodený telefonicky obrátil. Mestskí policajti oznamovateľa poučili a odporučili mu lekárske ošetrenie. Mužovi bolo odporučené aj následné riešenie veci trestnoprávnym resp. občianskoprávnym konaním.


Neznámy muž mohol útočiť aj preto, ak videl psa vykonávať potrebu a majiteľa nevidel po ňom upratať. Podobný prípad sa stal len nedávno na sídlisku Solinky, kedy sa jeden z obyvateľov pokúšal napadnúť inú osobu so psom, najskôr slovne a následne aj fyzicky. V tomto prípade išlo o situáciu, kedy fenka vykonala malú potrebu a majiteľ teda nemal čo upratovať. To ale jeho spoluobčan zrejme nebral do úvahy.Dopravný servis
Oškerda
Práca na ceste
10:22
Strečno
Jama na ceste
10:15
Mojšova Lúčka
Dopravná nehoda
10:00
Mojšova Lúčka
Prekážka na ceste
09:54
Kysucká
Kolóna
09:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia