Dnes najčítanejšie
24-ročný vodič zrazil na priechode dve chodkyne, polícia mu na mieste zadržala vodičský preukaz
COVID-19 vývoj situácie v kraji

19 júl 2017 - 17:19

Muž venčil psa na sídlisku Vlčince bez vodítka, neznáma osoba ho udrela do tváre a ušla

Foto: Muž venčil psa na sídlisku Vlčince bez vodítka, neznáma osoba ho udrela do tváre a ušla
Foto: ilustračné

Mestskí policajti riešili začiatkom júla prípad, kedy istého muža na sídlisku Vlčince napadla neznáma osoba. Muž venčil svojho psa bez vodítka medzi bytovkami, na ulici Tulská, keď k nemu zrazu niekto pristúpil a udrel ho do tváre. Útočník mal taktiež psa, ale na vôdzke. Po údere do hlavy sa z miesta rýchlo vytratil na červenom osobnom vozidle kombi. 

Hliadku mestský policajtov vyslalo na miesto operačné stredisko štátnej polície, na ktorú sa poškodený telefonicky obrátil. Mestskí policajti oznamovateľa poučili a odporučili mu lekárske ošetrenie. Mužovi bolo odporučené aj následné riešenie veci trestnoprávnym resp. občianskoprávnym konaním.


Neznámy muž mohol útočiť aj preto, ak videl psa vykonávať potrebu a majiteľa nevidel po ňom upratať. Podobný prípad sa stal len nedávno na sídlisku Solinky, kedy sa jeden z obyvateľov pokúšal napadnúť inú osobu so psom, najskôr slovne a následne aj fyzicky. V tomto prípade išlo o situáciu, kedy fenka vykonala malú potrebu a majiteľ teda nemal čo upratovať. To ale jeho spoluobčan zrejme nebral do úvahy.Dopravný servis
Varín
Policajná hliadka
22:45
Hlavná, Bytčica
Práca na ceste
22:13
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:53
Priemyselná
Práca na ceste
21:52
Budatínska Lehota
Prekážka na ceste
21:38
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia