Dnes najčítanejšie
Vodič v Rudine zrazil muža čakajúceho na autobusovej zastávke. Polícia zistila, že bol pod vplyvom alkoholu

04 marec 2017 - 17:56

Počas dvoch nocí zmizli v Žiline dve autorádiá s navigáciami

Foto: Počas dvoch nocí zmizli v Žiline dve autorádiá s navigáciami
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Neznámy páchateľ alebo páchatelia úradovali počas poslednej noci opäť na sídlisku Hliny. Na ulici Juraja Fándlyho, medzi bytovkami, došlo ku krádeži autorádia s navigáciou značky Škoda Columbus. Autorádio bolo odcudzené bez poškodenia vozidla, preto je pravdepodobné že nešlo o známych vykrádačov v športovom oblečení, ktorí sa snažia odcudziť akékoľvek cenné veci. Tí totiž v každom prípade autá poškodia.

Podľa majiteľov vozidiel môže ísť o dobre pripravených zlodejov, ktorí presne vedia, ako majú postupovať, aby s opatrnosťou otvorili vozidlo, demontovali autorádio bez poškodení a v krátkom čase. „Z auta mi nezmizli peniaze, ktoré boli v priehradke, rovnako ani iné veci, okrem toho autorádia. Mám dojem, že ide o profesionálov, pretože nič nebolo poškodené,“ uvádza majiteľka vozidla. 

Ku krádeži došlo v noci zo včera 3. marca na dnes a v čase medzi 02:30 - 06:00 hod. Majiteľka preto hľadá prípadných svedkov, ktorí sa môžu ozvať aj priamo na políciu - linka 158.

Druhý prípad sa objavil na sídlisku Vlčince, na ulici Trnavská. Tam si majiteľ deň predtým našiel svoje auto taktiež bez autorádia. Aj v tomto prípade malo zmiznúť rádio s navigáciou. Ceny takýchto autorádií sa pohybujú na internete okolo 400 - 500 eur za použitý kus, v prípade, že ide o originál a nie napodobeninu.


Dopravný servis
Vranie
Policajná hliadka
21:25
Strečno
Jama na ceste
21:24
Priemyselná
Jama na ceste
21:22
Strečno
Jama na ceste
19:53
Strečno
Kolóna
19:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia