Dnes najčítanejšie
VIDEO: Opitý vodič, ktorý spôsobil pri Bytči nehodu a nafúkal takmer 3 promile, prišiel po diaľnici

17 marec 2014 - 08:59

Dopravná nehoda v Belej pri Žiline - vinníka nehody museli vystrihávať

Foto: Dopravná nehoda v Belej pri Žiline - vinníka nehody museli vystrihávať
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

V pondelok 17.3.2014 okolo 8:00 hod. vodič vozidla Škoda Superb pravdepodobne neprispôsobil jazdu stavu a povahe vozovky, s vozidlom dostal šmyk, prešiel do protismeru kde narazil do zvodidiel a následne aj bočnou stranou do prichádzajúceho vozidla Škoda Fábia, v ktorom sedeli matka s dcérou.

Po nehode zostal vo vozidle zakliesnený vodič Superbu, ktorého museli vystrihávať hasiči. Pri nehode sa zranili aj obe ženy z Fábie. K nehode sa nám vyjadril aj hovorca záchranárov Boris Chmel:

“Pri nehode sa zranili traja ľudia. 10-ročné dievča malo povrchové poranenie v oblasti brucha, 36-ročná žena povrchové poranenie hornej končatiny. 26-ročný muž mal úraz dolnej končatiny. Záchranári ich po prvotnom ošetrení previezli do nemocnice v Žiline.”

Pri nehode zasahovali hasiči z Terchovej, ktorí vystrihli vodiča Superbu, poskytli zraneným prvú predlekársku pomoc, zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru, pomohli naložiť havarované vozidlá na vozidlá odťahovej služby a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Cesta bola neprejazdná v oboch smeroch približne hodinu.

Dopravný servis
Radoľa
Kolóna
07:08
Strečno
Kolóna
06:52
Bytčica, Dlhá
Kolóna
06:42
Strečno
Kolóna
06:08
Strečno
Iné nebezpečenstvo
05:54
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina