Dnes najčítanejšie
24-ročný vodič zrazil na priechode dve chodkyne, polícia mu na mieste zadržala vodičský preukaz
COVID-19 vývoj situácie v kraji

24 júl 2015 - 15:37

Cesta je uzatvorená! Pod Strečnom krúpobitie, zosuv pôdy aj nehoda

Nie príliš priaznivá situácia je momentálne na ceste pod Strečnom, kde silný dážď a krúpobitie spôsobilo zosuv pôdy. Vodičom, ktorí majú naplánovanú cestu cez daný úsek sa odporúča využiť inú trasu. O približne 15:10 hod. sa stala nehoda na ceste 1/18 v Strečne - Zlatnom. O informácii a prejazdnosti budeme informovať. “Polícia upozorňuje na dopravnú nehodu, ktorá sa stala okolo 15.10 hod. dňa 24.7.2015 v úseku cesty 1/18 pri odbočke do obce Stráňavy, okr. Žilina. Tri osobné motorové vozidla narazili do seba, predbežne bez zranenia, jeden jazdný pruh voľný. Premávka riadená príslušníkmi PZ. Na ceste 1/18 asi 500 m od Vrútok, okr Martin v oboch smeroch došlo k zosuvu pôdy a kamenia na celú šírku cesty v oboch smeroch po prívalových dažďoch. Cesta na Martin od Žiliny je neprejazdná. Uvedený úsek treba obísť cez obec Terchová,” uviedol policajný hovorca Radko Moravčík.

Aktualizácia 16:00 Cesta pod Strečnom je úplne uzatvorená, na mieste polícia otáča automobily smerom späť. Aktualizácia 16:10 - Vyjadrenie polície “Polícia na mieste riadi a usmerňuje cestnú premávku a prijíma všetky potrebné opatrenia za účelom sprejazdnenia predmetného úseku. Žiadame vodičov o trpezlivosť, ohľaduplnosť a dôsledné rešpektovanie pokynov policajtov.  V súvislosti so zhoršenými poveternostnými podmienkami žiadame účastníkov cestnej premávky, aby dôsledne dodržiavali pravidlá cestnej premávky, prispôsobili svoju jazdu stavu a povahe vozovky, zbytočne neriskovali, nepreceňovali svoje schopnosti, správali sa disciplinovane, ohľaduplne, a tak prispeli k väčšej bezpečnosti na našich cestách aj za týchto podmienok.” Aktualizácia 21:00 - Vyjadrenie polície “Cesta 1/18 medzi Martinom a Žilinou o 20.35 hod. dňa 24.7.2015 bola sprejazdnená. Vodiči nech jazdia disciplinovane a opatrne v danom úseku z dôvodu nečistôt na vozovke.” Aktuálna situácia na

Zdroj: Dopravný servis - okres Žilina


Dopravný servis
Strečno
Iné nebezpečenstvo
04:14
Varín
Policajná hliadka
22:45
Hlavná, Bytčica
Práca na ceste
22:13
Strečno
Iné nebezpečenstvo
21:53
Priemyselná
Práca na ceste
21:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Spravodajský portál
Žilinak.sk
Máte tip na príspevok?
Kontakt Reklama Všeobecné podmienky GDPR Cookies
2013 - 2021 © INAQ s.r.o.
Šírenie a publikovanie obsahu tejto stránky, vrátane ktorejkoľvek z jeho častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa výslovne zakázané.