DnB show by III Trident má ďalšie pokračovanie v sobotu v žilinskom *enjoyclub-e


Foto: DnB show by III Trident má ďalšie pokračovanie v sobotu v žilinskom *enjoyclub-e
Galéria: 5 fotiek

Už najbližšiu sobotu 20. mája nás čaká nabitý Drum and Bass večer v Žilinskom *enjoyclub-e.

Tentokrát prijal pozvanie holandský DJ a producent PYTHIUS, ktorý sa stal vyhľadávaným menom na svetovej drum and bassovej scéne. Pythiusa si zobralo pod krídla jedno z najuznávanejších DnB vydavateľstiev súčasnosti - Blackout.

Ako ďalší sa predstaví vynikajúci slovenský producent Kutlo, ktorý je aktuálne v kurze! Jeho talentu si všimli také vydavateľstva ako Renegade Hardware, NeurofunkGrid, Mindtech alebo Let It Roll.. O tomto neurofunkovom mladíkovi budeme ešte veľa počuť!

Za III Trident crew vystúpi otec DnB na hornej Nitre DJ KATO a Conect, ktorí Vám navaria samé DnB dobroty.

Ďalej sa predstaví nerozlučná djská dvojica Cenco & Dykman - členovia Codered crew a na hlavnom pódiu svoje beaty odprezentujú aj Freeman, Arax alebo Deepthonic.


Druhý “Alternatíva stage” bude tentoraz venovaný “skákaciemu” subžánru DnB - JUMP-UP. Reprezentovať ho bude DJ a promotér Dckdst, ktorý vystúpi so speváčkou Mila_mila 207, Ďalej Dr. White, talentovaný Kaöko, Unde4d, Bassing alebo MC.Hrot.

Ako je už na tejto noci zvykom aj tento raz dávame priestor začínajúcim DnB DJs v rámci DJ Contestu. Vyberieme až troch DJov, ktorý dostanú šancu zahrať si na tejto párty. Na základe kritérií, ako selekcia trackov, technika mixovania, cit pre zoradenie trackov vyberieme jedného DJa, ktorý vystúpi na hlavnom stage a dvoch, ktorí sa predstavia na druhom, jump-upovom stagi.

Viac info tu ►►►  https://www.facebook.com/events/154779648388773/

Na tejto párty, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom pre TRIDENT FESTIVAL, si budete môcť kúpiť vstupenky na tento najväčší slovenský drum and bassový open-air festival!

Event ►►► https://www.facebook.com/events/1821516168100961/ 

Fotky z poselednej DNB party ►►► http://bit.ly/2qfu4un

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 20.05.2017 - 22:10
Prečítajte si viac: