NordCity Parkovací dom: Riešenie parkovacieho hlavolamu na sídlisku Vlčince v Žiline


Foto: NordCity Parkovací dom: Riešenie parkovacieho hlavolamu na sídlisku Vlčince v Žiline
Galéria: 7 fotiek

Nájsť vhodné parkovacie miesto v rušnom meste môže byť často zdĺhavé a problematické. Vo svete, kde je každý štvorcový meter vzácny, je dobre navrhnuté parkovisko skutočným prevratom. S nadšením oznamujeme dokončenie nášho najnovšieho projektu Parkovacieho domu, ktorého cieľom je poskytnúť veľmi potrebné riešenie preplnenej a náročnej situácie s parkovaním na sídlisku Vlčince v Žiline.

Tieto parkovacie miesta budú navyše cenným doplnkom rozširujúcej sa biznis zóny na Obchodnej ulici. Táto synergia medzi naším parkovacím domom a rastúcou obchodnou zónou ešte viac zlepší dostupnosť a pohodlie pre firmy, podniky aj návštevníkov.

Testovacia prevádzka do 15. októbra, parkovanie pre verejnosť zadarmo

NordCity Parkovací dom ponúka až 10 parkovacích úrovní. S priestrannými parkovacími poschodiami bude nájdenie miesta pre vaše vozidlo hračkou, a to aj v tých najrušnejších hodinách. Navyše, všetky autá budú v parkovacom dome v bezpečí. Komplexný kamerový systém pokrýva všetky vchody a jeho súčasťou je aj inteligentný systém s funkciou rozpoznávania EČV.

Moderná a elegantná fasáda parkoviska pridáva k estetickej príťažlivosti tejto oblasti. Konštrukcia domu zabezpečuje prirodzené vetranie, doplnené technológiou snímania CO2, ktoré dohromady zaisťujú pohodlné, vzdušné  a bezpečné prostredie pre vaše vozidlo aj pre vás.

Novinkou pri parkovacích domoch v Žiline je zelená strecha. Urobili sme krok k zelenšej budúcnosti tým, že sme polovicu našej strechy venovali sviežej zelenej výsadbe. A mysleli sme aj na majiteľov elektrických áut, ktorých počet sa postupne zvyšuje. Aby sme držali krok s dobou, nainštalovali sme šesť nabíjacích staníc.

Jednoduchý prístup k parkovacím miestam je zaručený tromi schodiskami, výťahmi a dvomi vyznačenými východmi pre chodcov (Obchodná a Poštová). Parkovisko ponúka rýchly a bezproblémový výjazd na dva smeru výjazdu - centrum a Vlčince.

Súčasťou nášho parkovacieho domu je inteligentný parkovací systém s dvomi platobnými zónami - PREMIUM (1-2 úroveň) a BASIC (3-10 úroveň), ktoré monitoruje kamerový systém s rozpoznávaním EČV.

Momentálne sa parkovací dom nachádza v testovacej prevádzke a parkovanie je do 15. októbra pre všetkých úplne zadarmo. Po spoplatnení parkovania budú môcť návštevníci novej IT a technologickej zóny NordCity zaplatiť hotovosťou alebo platobnou kartou či prostredníctvom QR kódu online cez platobnú bránu.Prečítajte si viac: