Rýchle prezutie a k tomu dobrá káva? Vyskúšajte pneuservis s kaviarňou len tri kilometre za Žilinou


Foto: Rýchle prezutie a k tomu dobrá káva? Vyskúšajte pneuservis s kaviarňou len tri kilometre za Žilinou

Koniec zimnej sezóny prináša motoristom pravidelnú povinnosť, ktorou je prezúvanie pneumatík. Slnečné počasie a vyššie denné teploty sa už preto pomaly podpisujú pod prvé nápory áut v pneuservisoch. Pokiaľ sa chcete vynúť dlhému čakaniu alebo vám nevyhovujú termíny žilinských pneuservisov, mohla by vás osloviť nová prevádzka medzi Žilinou a Kysuckým Novým Mestom.

Pneuservis spojený s malou kaviarňou s moderným dizajnom a skvelým prostredím vznikol s cieľom spríjemniť čakanie na vybavenie a zároveň ponúknuť komfortné a rýchle prezutie auta. Zákazníci tak nemusia čakať na vybavenie v dielni, ale zatiaľ si môžu dopriať šálku kvalitnej kávy alebo horúci čaj a to aj na terase.

Areál sa nachádza len tri kilometre za Žilinou mimo frekventovanej cesty prvej triedy, kde pri ideálnej premávke trvá cesta menej než 15 minút. V rámci Kysuckého Nového Mesta je prístup ešte jednoduchší, nový pneuservis nájdete len kilometer za mestom v smere na Rudinku/Žilinu.

V prípade, že sa chcete úplne vyhnúť čakaniu, môžete si online alebo telefonicky na čísle 0905 863 825 rezervovať termín prezutia. V nových priestoroch je dostupný veľký zdvihák, vďaka ktorému dokážu obslúžiť nielen osobné ale aj úžitkové a nákladné autá. Nespornou výhodou je možnosť uskladnenia pneumatík do ďalšej zmeny sezóny.  

Moderná kaviareň nachádzajúca sa v priemyselnej zóne nie je určená iba pre zákazníkov pneuservisu ale pre širokú verejnosť. Zastaviť sa na svoj obľúbený nápoj môže ktokoľvek, kto práve pôjde okolo areálu po frekventovanej ceste.

Prečítajte si viac: