Rezidenčný projekt Retro v centre Žiliny je skolaudovaný, vypredané sú takmer všetky byty


Foto: Rezidenčný projekt Retro v centre Žiliny je skolaudovaný, vypredané sú takmer všetky byty

V polovici apríla tohto roka získala spoločnosť Reinoo právoplatné kolaudačné rozhodnutie pre projekt Retro, v ktorom sú vypredané takmer všetky byty. Tie ponúka Retro na piatich nadzemných podlažiach v skladbe jeden, dvoj a štvorizbových bytových jednotiek.

Výnimočný projekt, pozostávajúci celkovo z 54 bytov, je situovaný v prémiovej lokalite – priamo v samotnom srdci mesta Žilina, na nároží ulíc Framborská a Bratislavská.

Ponúka tak bývanie pre všetkých, ktorí to do práce a na nákupy nechcú mať ďaleko. Byty sú z architektonického hľadiska riešené nadštandardne a ponúkajú maximálne využitie priestoru s ohľadom na dispozície.

Architektonicky zaujímavý objekt ponúka najmä čisté a elegantné línie. Zdroj: Reinoo, a.s.

Výstavba projektu Retro bola spustená koncom roku 2019, práce postupovali podľa stanoveného harmonogramu a boli ukončené v marci 2021. V tejto chvíli sa dokončujú byty do prevedenia štandard a čoskoro sa do bytového domu začnú sťahovať prví majitelia, tešiaci sa z bývania v samotnom srdci mesta a štýlovom objekte.

„Každý byt projektu Retro sme dotiahli k dokonalosti, aby zodpovedal životnému štýlu, modernej dispozícii a funkčnosti, pričom dôraz bol kladený na čistú líniu priestoru. Je pred nami posledná a najočakávanejšia etapa projektu na ceste k novému bývaniu – odovzdanie bytov ich novým obyvateľom,“ hovorí Milan Dubec, generálny riaditeľ spoločnosti Reinoo, a.s.

Do mesta nemusíte “chodiť”, ak v ňom bývate, taká je základná myšlienka projektu Retro Žilina. Zdroj: Reinoo, a.s.

Developerom projektu je skupina Reinoo, a.s. a generálnym dodávateľom stavby je spoločnosť RBR ing, s.r.o.

Nezmeškajte možnosť získať jeden z posledných voľných bytov. Pre konkrétne informácie navštívte www.bytyretro.sk, facebook.com/bytyretro alebo pošlite e-mail na info@bytyretro.sk

Prečítajte si viac:


Zdroj: PR Reinoo