Dnes najčítanejšie
„Psík z útulku je vhodná voľba pre ľudí s otvoreným srdcom a mysľou,“ vysvetľuje trénerka psej školy

31 október 2014 - 17:39

V mestskej časti Vranie došlo k vražde

Aktualizácia 01.11.2014 12:49

Vyjadrenie polície

K závažnému trestnému činu došlo v piatok 31. októbra podvečer v obci Vranie, okres Žilina. Na príjazdovej ceste k rodinnému domu bol nájdený mŕtvy 48 ročný muž. Vykonaná súdna pitva potvrdila, že muž zomrel následkom cudzieho zavinenia. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva PZ v Žiline začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Na prípade polícia naďalej intenzívne pracuje. Viac informácií v tejto chvíli nie je možné poskytnúť. Akonáhle to dôkazná situácia dovolí, informácie poskytneme. Páchateľovi v prípade jeho zistenia a usvedčenia hrozí trest odňatia slobody na pätnásť až dvadsať rokov.

Aktualizácia 22:00

Po 16:00 hod. malo dôjsť k vražde Jána († 47) z časti Žilina - Vranie. Muža našli na ulici neďaleko domu, v ktorom býval. Bez známok života ležal v kaluži krvi.

Privolaní záchranári už mužovi nedokázali pomôcť. Mŕtvy muž mal mať bodné poranenia.

Pôvodná správa

Podľa prvých informácií malo v mestskej časti Žilina - Vranie dôjsť k vražde. Podľa svedkov na mieste zasahujú policajti a dve vozidlá záchrannej služby.

Hovorkyňa polície Jana Balogová potvrdila pre Žilinak.sk informáciu, že na mieste sa nachádza mŕtvy muž. Obhliadajúci lekár zatiaľ nepotvrdil cudzie zavinenie.

Údajne však malo dôjsť k napadnutiu a to bodnutím nožom.
0 zdieľaní

Dopravný servis
Rajecká cesta
Dopravná nehoda
11:15
Strečno
Práca na ceste
11:15
Nemocničná
Kolóna
11:13
Košická
Kolóna
11:12
Mojšova Lúčka
Policajná hliadka
11:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia