Dnes najčítanejšie
VIDEO: Do výbavy polície pribudli bezpilotné drony, vďaka nim sa budú priestupky zaznamenávať jednoduchšie

05 február 2018 - 14:56

V stredu nastúpia žilinskí hokejisti v špeciálnej edícii vojenských dresov 5. pluku

Foto: V stredu nastúpia žilinskí hokejisti v špeciálnej edícii vojenských dresov 5. pluku
Foto: MsHK Žilina
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Pri príležitosti 25. výročia založenia žilinského 5. pluku špeciálneho určenia, ako aj vzniku Ozbrojených síl Slovenskej republiky, nastúpia žilinskí vlci na stredajší domáci zápas proti HC 07 Detva v špeciálnych vojenských dresoch. Zápas sa začína v Tipsport aréne v Žiline o 18:00 hod.

„Je dôležité pripomenúť a uctiť si ľudí, ktorí každý deň riskujú svoje životy, ochraňujú nás, bežných ľudí, a zabezpečujú mier v našej krajine. Žilinský 5. pluk patrí medzi elitné bojové jednotky nielen na Slovensku ale aj vo svete, ktoré sú nasadzované do rôznych konfliktov. Týmto im vzdávame hold a tento zápas bude venovaný hlavne im. Dúfam, že spolu s divákmi vytvoríme skvelú atmosféru. Po zápase pôjdu dresy do dražby,“ povedal športový riaditeľ MsHK Žilina Imre Valášek.

Žilinskí hokejisti začínajú naberať formu, keď najskôr v poslednom domácom zápase proti Novým Zámkom nedovolili hosťom streliť gól a zvíťazili 3:0 a následne na pôjde Zvolena ťahali za dlhší koniec v samostatných nájazdoch. O víťazný gol sa postarala posila z konca minulého roku Tomáš Pospíšil. 
Zdroj: MsHK Žilina


Dopravný servis
Vojtecha Spanyola
Kolóna
08:15
Lavobrezná
Kolóna
08:14
Košická
Prekážka na ceste
08:08
Vojtecha Spanyola
Prekážka na ceste
08:08
Hlinská
Policajná hliadka
08:07
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia