Dnes najčítanejšie
Polícia pátra po dvoch Žilinčanoch, ktorí sa skrývajú a vyhýbajú sa tak nástupu do väzenia

23 máj 2017 - 09:27

V Žiline zhorelo 1 auto, došlo k dvom nehodám a pre prácu cestárov sa tvoria kolóny

Foto: V Žiline zhorelo 1 auto, došlo k dvom nehodám a pre prácu cestárov sa tvoria kolóny
Galéria: 4 fotky
Foto: Jakub Murár
Získavajte aktuálne správy prostredníctvom Telegramu Sledovať Telegram

Žilinskí policajti a hasiči mali za posledných 12 hodín plné ruky práce. Včera večer začalo na sídlisku Solinky horieť osobné auto. K požiaru došlo na parkovisku - ulica Smreková, pri hlavnej ceste. Na miesto dorazili hasiči do pár minút a požiar uhasili. Prípad vyšetruje polícia.

Galéria: 3 fotky

Hneď ráno okolo 05:50 hod. absolvovali výjazd všetky záchranné zložky do mestskej časti Žilina - Strážov. Na starej ceste I/61 došlo k dopravnej nehode jedného osobného auta, ktoré zostalo prevrátené na streche. Z miesta boli hlásené aj zranené osoby. 

Druhá nehode sa stala na vjazde do Žiliny od Martina. Na svetelnej križovatke v Celulózke sa zrazili dve osobné autá. Nehoda mala podľa hlásenia operačného strediska celkom 7 účastníkov a našťastie sa nikto nezranil. Počas dokumentovania nehody sa tvorili mierne kolóny pred križovatkou.

Aktuálne dochádza ku vzniku kolón na Ľavobrežnej ulici. Podľa slov vodičov pracujú na Kragujevskej cestári, ktorí opravujú prepadnutý kanalizačný poklop. Prekážka na ceste spôsobuje obmedzenie dopravy a vznik kolóny, ktorá siaha takmer po Košickú ulicu. V tejto kolóne navyše došlo k malej nehode. Tá ešte o niečo viac zabrzdila už spomalenú dopravu.Dopravný servis
Strečno
Kolóna
18:12
Mojšova Lúčka
Kolóna
18:11
Lavobrezná
Práca na ceste
17:59
Strečno
Jama na ceste
17:45
Košická
Kolóna
17:42
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia