Dnes najčítanejšie
Pri žilinskom vodnom diele vzniká ďalšie parkovisko, značku začiatku obce posunuli a povolili 90-tku
COVID-19 vývoj situácie v kraji

14 apríl 2021 - 15:17

Zdieľané bicykle v Žiline nefungujú ani dva týždne a jeden z nich už niekto kompletne zdemoloval

Foto: Zdieľané bicykle v Žiline nefungujú ani dva týždne a jeden z nich už niekto kompletne zdemoloval
Foto: BikeKIA

Systém zdieľaných bicyklov BikeKIA bol v Žiline po zimnom období opäť spustený 1. apríla. Neprešli ani dva týždne od začatia prevádzky v novej sezóne a prevádzkovateľ už našiel jeden z bicyklov kompletne zdemolovaný.

Systém zdieľaných bicyklov je k dispozícii všetkým obyvateľom a návštevníkom mesta Žilina zdarma, v záujme pohodlnej a flexibilnej prepravy v meste

„Čo viedlo páchateľa k tomu, aby tak drasticky a úmyselne poškodil bicykel!? Je to pre nás absolútne nepochopiteľné. Naozaj veríme, že sa takýto prípad už nezopakuje a užívatelia systému zdieľaných bicyklov BikeKIA budú môcť aj naďalej používať všetkých 123 bicyklov,“ uvádza BikeKIA na sociálnej sieti.

Prípad poškodzovania majetku už eviduje žilinská polícia, ktorá začala vo veci vyšetrovanie. Pokiaľ má niekto z obyvateľov mesta informácie, ktoré môžu pomôcť dolapiť páchateľa, môže kontaktovať linku 158 alebo najbližšie policajné oddelenie.

Prevádzkovateľ systému zdieľaných bicyklov prosí ľudí, aby v prípade, ak spozorujú akékoľvek poškodzovanie, kontaktovali linku zákazníckej podpory. Zabrániť takémuto konaniu môže aj včasné kontaktovanie mestskej polície.
Zdroj: BikeKIA


Dopravný servis
Lavobrezná
Dopravná nehoda
21:28
Lavobrezná
Policajná hliadka
20:44
Hričovská
Dopravná nehoda
20:41
Lavobrezná
Dopravná nehoda
20:29
Mojšova Lúčka
Kolóna
19:30
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia