Dnes najčítanejšie
VIDEO: Po Žiline a okolí sa pohybujú dvaja neznámi muži, ktorí si obzerajú a poškodzujú autá
Aktualizované: COVID-19 v Žilinskom kraji

24 november 2020 - 15:41

AKTUÁLNE: Pri Mojšovej Lúčke došlo dnes už k druhej dopravnej nehode, začínajú sa tvoriť kolóny

Foto: AKTUÁLNE: Pri Mojšovej Lúčke došlo dnes už k druhej dopravnej nehode, začínajú sa tvoriť kolóny
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook / Mirka Páchniková‎

Dnes 24. novembra 2020 došlo v čase okolo 15:30 hod. k dopravnej nehode na štátnej ceste prvej triedy I/18 pri mestskej časti Žilina - Mojšova Lúčka. Podľa informácií Krajského operačného strediska Hasičského a záchranného zboru v Žiline sa pri nehode zranili aj niektorí z účastníkov.

Na miesto boli vyslané všetky záchranné zložky. Doprava je momentálne v oboch smeroch zastavená a začínajú sa tvoriť kolóny.

K zrážke dvoch vozidiel došlo v tomto úseku aj dnes skoro ráno. Nehoda ochromila dopravu nielen na hlavnom ťahu medzi Žilinou a Martinom ale aj v samotnom meste Žilina. 

„Upozornenie na dopravnú nehodu na ceste I/18 za ŽILINOU v smere na Martin pri Mojšovej Lúčke, cesta je momentálne neprejazdná,“ informuje Operačné stredisko žilinskej polície.

Aktualizácia 16:25

Cesta I/18 zo Žiliny do Martina pri Mojšovej Lúčke bola čiastočne sprejazdnená v jednom smere striedavo, pre uvedenú dopravnú nehodu sa však upchala križovatka Košická v Žiline.

„Je potrebné rátať v uvedenom úseku cesty 1/18 (ZA-MT)  s obojsmerným zdržaním ako aj zdržaním cez prejazd križovatkou Košická v meste Žilina,“ uvádza operačné stredisko polície.

Aktualizácia 16:55

Dopravná nehoda na ceste I/18 (ZA smer MT) pri Mojšovej Lúčke bola odstránená, avšak treba ešte počítať s obojsmerným zdržaním pre vytvorené kolóny vozidiel.

Situáciu monitorujeme, pre viac informácií z dopravy kliknite na Dopravný servis Žilina alebo sledujte dopravné kamery z križovatiek na adrese www.zilinak.sk/dopravne-kamery.
30 reakcií


Dopravný servis
Terchová
Jama na ceste
22:07
Fatranská
Jama na ceste
21:58
Bytčica, Dlhá
Policajná hliadka
20:12
Solinky, Centrálna
Práca na ceste
19:07
Mojšova Lúčka
Jama na ceste
17:41
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia