Dnes najčítanejšie
Doprave medzi Žilinou a Terchovou hrozí kolaps, rekonštruovaný most pri Krasňanoch je vážne poškodený

12 marec 2015 - 14:40

Pri nehode na Kysuciach prišiel 24 ročný mladík o život

Tragicky skončila dopravná nehoda, ktorá sa udiala v stredu 11. marca pred 16.00 hodinou na ceste prvej triedy (I/11) v katastri mesta Krásno nad Kysucou, okres Čadca. 24 ročný vodič z okresu Čadca viedol motorové vozidlo Citroën Jumper v smere od Čadce na Žilinu. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel s vozidlom do protismeru, kde sa zrazil s oproti idúcim motorovým vozidlom Peugeot Boxer, ktoré viedol 38 ročný vodič.

Zrážka skončila tragicky, druhý šofér vyviazol s ťažkými poraneniami

Pri dopravnej nehode žiaľ vyhasol život 24 ročného vodiča vozidla Citroën. Vodič vozidla Peugeot utrpel ťažké zranenia. Alkohol u vodiča vozidla Peugeot vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U vodiča vozidla Citroën bude vykonaná pitva. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 24.000.-€. Ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.
 
Cesta bola z dôvodu dokumentovania dopravnej nehody a odstraňovania jej následkov na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá. Policajti cestnú premávku usmerňovali a odkláňali cez mesto Krásno nad Kysucou. 
 
Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, dodržiavali dopravné predpisy a rýchlosť jazdy prispôsobili svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.


Dopravný servis
Strečno
Kolóna
10:29
Strečno
Jama na ceste
10:08
Estakáda
Jama na ceste
09:55
Priemyselná
Jama na ceste
09:52
Košická
Policajná hliadka
09:45
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina