Dnes najčítanejšie
AKTUÁLNE: Na cestách v Žiline sa tvoria kolóny, príčinou je práca na moste pod hradom Strečno

09 máj 2019 - 11:05

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej všetci vodiči tvrdili, že prechádzali na zelenú

Foto: Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, pri ktorej všetci vodiči tvrdili, že prechádzali na zelenú
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Žilina

Polícia v Martine žiada v prípade nehody zo dňa 6. mája 2019 o pomoc verejnosť. V súvislosti s vyšetrovaním dopravnej nehody, ku ktorej došlo okolo 14:10 hod. na svetelnej križovatke cesty I/65d pri OC Tulip, hľadá svedkov.

Z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu nákladného vozidla značky MAN idúceho po ceste I/65d v smere od Žiliny na Turčianske Teplice, ktoré viedol vodič (38) s osobným autom VW Pasat, ktorého vodič (19) vchádzal do križovatky z vedľajšej cesty ul. Záturčianskej.

V dôsledku nárazu vozidlo VW Passat začalo rotovať a zadnou časťou narazilo do prednej časti vedľa neho idúceho auta BMW3, ktoré viedol vodič (18). Svetelná križovatka bola v prevádzke a všetci účastníci dopravnej nehody na mieste tvrdili, že viedli vozidlá na signál „Voľno“.

Pri dopravnej nehode došlo k ľahkému zraneniu vodiča vozidla VW Passat. Hmotná škoda na vozidlách je odhadnutá na cca 10.000 eur. Ďalšie okolnosti dopravnej  nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Akékoľvek informácie k dopravnej nehode žiada polícia prípadných svedkov oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, súkromnej správe na oficiálnej facebookovej stránke Polícia SR alebo najbližšom útvare Policajného zboru.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

311 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Žilina

Dopravný servis
Bytčica
Uzavretá cesta
19:53
Bytčica
Uzavretá cesta
19:41
Strečno
Kolóna
19:27
Bytčica
Uzavretá cesta
19:24
Bytčica
Uzavretá cesta
19:15
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina