Dnes najčítanejšie
Na sídlisku Hájik napadol 24-ročný muž pravdepodobne pod vplyvom drog staršiu ženu, zadržal ho svedok
COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

17 december 2014 - 15:28

Primátor pozýva žilinčanov na Primátorský punč

Žilina 17. 12. 2014 – Primátor mesta Žilina Igor Choma pozýva verejnosť na Primátorský punč, ktorý sa bude podávať na vianočných trhoch na Mariánskom námestí. Cena punču je dobrovoľná a výťažok z tejto akcie bude venovaný detským jasliam a jedálni pre seniorov na sídlisku Hliny.

Primátorský punč sa bude podávať od nedele 21. decembra do utorku 23. decembra a stánok nájdete na Mariánskom námestí v rohovom stánku na strane pri betleheme. Vianočný nápoj so špecifickou chuťou budú po tieto tri dni v čase od 16.00 hod. do 21.00 hod. občanom podávať aj predstavitelia Mestského úradu v Žiline na čele s primátorom mesta Žilina.

Cena punču je dobrovoľná a výťažok z tejto akcie bude venovaný na zakúpenie očných prístrojov pre Detské jasle Hliny II. a elektrickej fritézy do jedálne pre seniorov na Lichardovej ulici na Hlinách VIII. „Pozývam všetkých, ktorí budú mať cestu na Mariánske námestie, aby sa zastavili u mňa na Primátorskom punči. Stánok, v ktorom budem podávať tento typický vianočný nápoj, nájdete v ohradenom areáli vianočných trhov priamo v srdci nášho mesta. Poteší ma, že sa spoločne aj porozprávame. Výťažok z tejto akcie prispeje na praktické účely – pre naše deti a našich seniorov,“ pozýva primátor mesta Žilina Igor Choma.

zdroj: TS Mesto Žilina

Miesto: -
Dátum: 21.12.2014 - 16:00


0 reakcií


Dopravný servis
Estakáda
Jama na ceste
21:24
Strečno
Policajná hliadka
21:23
B. S. Timravy
Policajná hliadka
21:07
Rajecká cesta
Práca na ceste
20:57
Strečno
Iné nebezpečenstvo
20:52
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia