Festival z lásky sa tentoraz predstaví v Mestskom divadle, vystúpi aj Billy Barman


Foto: Festival z lásky sa tentoraz predstaví v Mestskom divadle, vystúpi aj Billy Barman

V sobotu 8. novembra 2014 sa uskutoční jesenný Festival z lásky. Alternatívne multižánrové podujatie, ktoré je už tretí rok organizované z lásky k hudbe, literatúre, divadlu a umeniu vôbec,  sa tentokrát nasťahuje do priestorov Divadelnej kaviarne v Mestskom divadle Žilina. Po boku známych mien chce festival poskytovať priestor aj menej známym interpretom či literárnym autorom.

Festivalový program o 18:00 otvorí Adam & The Housle s husľovými interpretáciami populárnych piesní. Jazzrockové improvizácie prinesie žilinská kapela Common Sense (Jano Klanica, Juraj Haluška, Julo Kuna a Pavol Kubalík). Banskú Bystricu na festivale zastúpi pôvabná pesničkárka Dorota Ideas a The Doors revival band, známy pod menom D Dvercia. Pozvanie na festival prijala aj známa bratislavská kapela Billy Barman, ktorá tentokrát odohrá koncert v netradičnej akustickej podobe. Koncertná bodka bude patriť živelným rytmom rockabilly v podaní martinskej skupiny Vaudeville.

Hudobná časť festivalu, bude v prestávkach medzi kapelami doplnená sprievodným programom, ktorý prinesie autorské čítanie poézie a prózy a obľúbené 5 minútové rande. Vďaka spolupráci s Mestským divadlom Žilina bude do programu zaradené aj divadelné predstavenie Konfety, satirická komédia, reflexia mediálnej a politickej pretvárky. Na toto predstavenie, so začiatkom o 19:00, je pre festivalových účastníkov pripravená špeciálna zľava.

Organizátori festivalu sľubujú návštevníkom príjemne strávený večer naplnený kvalitnou alternatívnou hudbou, literatúrou a divadlom.

Viac informácii:

http://festival.zlasky.net
https://www.facebook.com/festivalzlasky
http://www.divadlozilina.eu/konfety/

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu