V Žiline zaznejú nádherné skladby od bratov Nedvědovcov: Honza Nedvěd ml. so skupinou Příbuzní už 6. júna v Dome odborov


Foto: V Žiline zaznejú nádherné skladby od bratov Nedvědovcov: Honza Nedvěd ml. so skupinou Příbuzní už 6. júna v Dome odborov

Začali ešte len 1. februára tohto roka a už odohrali bez mála 50 koncertov po Českej a Slovenskej republike. Už o necelý mesiac sa predstavia dokonca aj v Dome odborov v Žiline. Honza Nedvěd ml. so skupinou Příbuzní zahrá a zaspieva hity svojho otca a strýka.

„Hudba mého táty a strejdy Františka Nedvěda, mě doprovází a formuje vlastně celý život. A i díky tomu, jsem se v každé volné chvíli učil na kytaru a tvořil stejné, nebo podobné, ale i nové tóny, co by autor písní mé skupiny PŘIBUZNÍ, tak i jako interpret tátových a strejdových hitů. Někteří lidé na sociálních sítích, mě dokonce podezřívají, jestli jsem na pódiu já a né můj táta, když vidí některé úryvky videí z koncertů na internetu z dálky…,“ hovorí Honza ml.


Honza mladší sa snaží držať tradíciu Nedvědovského ducha, mať radosť zo života a rozdávať ju ďalej v podobe nádherných piesní a hovoreného slova. Pokúša sa rozdávať ľuďom kúsky veľkého diela svojho otca v podobe Nedvědovského zvuku, ako napríklad Růže z papíru, Kohout, Podvod, Na Kameni kámen, Stánky Valčíček a mnoho ďalších.


Koncert trvá 1 hodinu a 45 minút. Hlavnou úlohou je zachovať aranžmán pôvodných piesní a neodbočovať príliš pri tvorbe nových.


Nedvědovský zvuk je len jeden a preto je potrebné si ho vážiť, „hýčkať“ a ďalej viesť to pomyselné žezlo slušnosti, lásky a porozumenia pre druhých ľudí. 

Cena lístka: 19 eur

Žilina 6.6.2023 o 19.00 h. v Dome odborov.

Vstupenky zakúpite na stránke: ticketportal.sk/event/Koncert-Honza-Nedved-ml-a-Pribuzni

Miesto: Dom odborov Žilina
Dátum: 06.06.2023 - 19:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok