11 október 2017 - 12:12

Úspešná DnB Show v Žiline má ďalšie pokračovanie, do enjoyclub-u zavíta taliansky producent MAZTEK

Foto: Úspešná DnB Show v Žiline má ďalšie pokračovanie, do enjoyclub-u zavíta taliansky producent MAZTEK

Po 5 mesačnej prestávke od DnB Show By Trident tentoraz do Enjoy club-u, prijal pozvanie taliansky producent MAZTEK. Momentálne patrí medzi jedných z najobľúbenejších neurofunkových producentov na drum and bassovej scéne, na ktorej sa pohybuje od roku 2004. V Žiline na Mariánskom námestí sa predstaví už v sobotu 21. októbra.

Po niekoľko releasoch na rôznych nezávislých labeloch jeho prelom nastal v roku 2012, kedy jeho kariéru odštartovalo vydanie singlov “Galactica / Odyssey” na legendárnom labeli Renegade Hardware. Jeho ďalším krokom bolo vydanie EPčoch “Limber” and “M Theory”, ktoré Mazteka katapultovali do popredia neurofunkovej scény. Posledným skvelým počinom pred ohlásením konca labelu Renegade Hardware bolo LP “Three Point Zero”. 

Ako správny mozgožrút vydal svoju tvorbu na obľúbenom neurofunkovom labeli Eatbrain, na ktorom mu vyšlo EP s názvom “Grinder” - obsahuje 4 tracky s ťažkou zvukovou technológiou a prepracovaným mixom.  Od tohto horkokrvného taliana môžeme očakávať klasický drum and bassový náklad, ktorý je prepletený skvelou produkciou a modernými technológiami, vďaka ktorým je Maztek považovaný za priekopníka moderného neuforunku.

Ako ďalší sa predstaví začínajúci slovenský producent Exortt, ktorý kope za team Stále málo. Z Českej republiky príde člen českej Let It Roll crew - DJ a producent Thiew,  mladý talent z východu Hoffman, otec DnB na hornej Nitre a zakladateľ Trident.sk crew - DJ Kato a Ramirez, ktorý nás určite nebude šetriť. 

Druhý “Alternatíva stage” si zobrala pod palec bandička z Toxicbass crew, kde vystúpia ich členovia: Deepthonic, RH+, Freeman, Cockroach, Eplton, Arax, Kaško a Fuťo.

Ako už je zvykom nebude chýbať stánok Drumandbass wear, kde si môžete zadovážiť do Vášho šatníka vychytávky s drum and bassovým motívom. Stánok nájdete v uličke vedľa Alternativa Stage.

Na tejto párty, ktorá je zároveň aj oficiálnym warm-upom pre LET IT ROLL WINTER SLOVAKIA 2017, sa bude konať predpredaj vstupeniek na tento najväčší slovenský drum and bassový indoorový sviatok. Pozor o jeden lístok budeme súťažiť.

FACEBOOK EVENT TU ►►►https://goo.gl/4gx3SL
PREDPREDAJ VSTUPENIEK►►►https://goo.gl/o9D9Ec

Pre info o ďalších akciách sleduj

Facebook Enjoy Club
Instagram enjoyclub_za

BOX RESERVATION SMS: 0907 549 490
BOX RESERVATION  EMAIL: enjoyrezervacie@gmail.com
ENTER 18+
ENTER 5 EUR v predpredaji 
OPEN 22.15 CLOSE 05.30

Miesto: enjoyclub Žilina
Dátum: 21.10.2017 - 22:12

  5 fotiek v albume0 zdieľaní

Dopravný servis
Strečno
Kolóna
20:26
Na Horevaží
Zver pri ceste
20:22
Veľká okružná
Zver pri ceste
20:21
Veľká Okružná
Policajná hliadka
20:20
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina