Dnes najčítanejšie
Drogová razia v Žiline: Muža a ženu zadržali počas jazdy autom, mali pri sebe kryštalickú látku

06 august 2022 - 10:17
Dominika Rovňanová

Na žilinskom sídlisku Vlčince vyčíňali zlodeji katalyzátorov už tretíkrát za posledný mesiac

Foto: Na žilinskom sídlisku Vlčince vyčíňali zlodeji katalyzátorov už tretíkrát za posledný mesiac
Foto: ilustračné

Na Vlčincoch opäť vyčíňali zlodeji katalyzátorov. Tentoraz kradli na ulici Slovanská v čase od stredy 3. augusta 20:00 do piatku 5. augusta. Majiteľka mala vozidlo značky Opel Astra zelenej farby zaparkované pri Coop Jednote len necelých 48 hodín. Po návrate zistila, že jej bol odcudzený katalyzátor z auta. 

Poškodená preto prosí prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti každého, kto by vedel akékoľvek informácie o uvedenom trestnom čine, aby ju kontaktoval do správy. 

V priebehu minulého týždňa bol na Vlčincoch hlásený jeden pokus o krádež katalyzátora z odparkovaného automobilu na ulici Jána Vojtaššáka. Zlodeja však pravdepodobne niekto pri trestnom čine vyrušil a nestihol ho odpíliť celý. 

Katalyzátory sa stali v poslednej dobe vzácnym artiklom zlodejov, problémy s ich krádežami majú majitelia áut po celom Slovensku. V príspevku ľudia hlásia zmiznuté katalyzátory aj v iných blízkych mestách, ako je Martin či v Považská Bystrica. Podľa niektorých diskutujúcich ide o organizovanú skupinu ľudí, ktorá si takto privyrába už niekoľko rokov. Dopravný servis
Oškerda
Policajná hliadka
22:30
Belá
Zver pri ceste
21:56
Strečno
Jama na ceste
21:40
Vysokoškolákov
Dopravná nehoda
21:26
Hričovská
Prekážka na ceste
21:09
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina