Legendárny bubeník AC/DC Phil Rudd sa predstaví v Žiline!


Foto: Legendárny bubeník AC/DC Phil Rudd sa predstaví v Žiline!

Umelecká agentúra Art Team s. r. o., ktorá je aj hlavným organizátorom medzinárodného festivalu Bratislavské jazzové dni v Žiline, prináša do Žiliny ďalší výnimočný hudobný zážitok. Pôjde o koncert legendárneho Phila Rudda, bubeníka z AC/DC, ktorý sa uskutoční 18. mája 2017 v Event House Žilina. Bubeník Phil Rudd bol v rokoch 1975 až 2014 základným kameňom austrálskej formácie  AC/DC a je považovaný za rock “n“ rollovú modlu a zhmotnenie klasického príbehu o mladom muzikantovi, ktorý to dotiahol až na úplný vrchol svetovej hudobnej scény.

Nedávno vydal s Allanom Badgerom a Geoffreyom Martinom svoj prvý sólový album Head Job. „Aby som povedal pravdu, nejde ani vysloviť, ako som na tento album pyšný. Je to jednoducho bomba!“, podelil sa o radosť charizmatický bubeník. Phil Rudd, označovaný fanúšikmi aj odbornou verejnosťou za „dušu a srdce kapely AC/DC“, odštartuje na konci marca so svojou skupinou európske turné Head Job European Tour 2017.

V momente, keď sa originálna zostava AC/DC v podstate rozpadla a nie je isté, či ešte niekedy vôbec vystúpi, zahrá Phil Rudd so svojou partiou naživo všetky svetoznáme hity AC/DC v kombinácii so svojou vlastnou tvorbou, čo sľubuje úplne unikátny zážitok.

Vstupenky si môžete zakúpiť na tomto odkaze - https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=23145
Miesto: -
Dátum: 18.05.2017 - 19:00Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu