Oznam na verejnom osvetlení v Krásne nad Kysucou pobavil internet, lampe zostávajú ešte dva životy


Foto: Oznam na verejnom osvetlení v Krásne nad Kysucou pobavil internet, lampe zostávajú ešte dva životy Foto: Facebook/Zomri

Užívateľov na sociálnej sieti pobavila fotografia z neznámeho miesta v meste Krásno nad Kysucou. Pozornosť si vyslúžilo verejné osvetlenie s vtipným komentárom. Záber od fanúšika zverejnila známa satirická stránka vo svojom príspevku na Facebooku.

Na predmetnej lampe sa nachádza upozornenie, ktoré ironicky poukazuje na jej osadenie v parkovacom priestore. Tu údajne malo dôjsť k niekoľkým stretom vozidiel s týmto objektom. Oznam dosiaľ upozorňuje na štyri takéto nehody.

Zábava však pokračovala aj v diskusii pod príspevkom. Niektorí do komentárov pripojili fotografie lámp zo svojho okolia, ktoré bránia bezpečnému parkovaniu vozidiel. Iní do diskusie prispeli trefnými poznámkami.

Niet nad dobre umiestnenú lampu. Ale drží sa,“ uviedla jedna z komentujúcich. „Vyzerá, že má ešte dva životy,“ podotkol ďalší užívateľ v súvislosti so šiestimi číslicami na ozname. Prečítajte si viac: