Dnes najčítanejšie
Na Šútove sa v piatok utopil mladý muž, zatopený lom ministerstvo na rekreáciu neodporúča

23 august 2017 - 08:47

Policajti naháňali v Strážove vodiča Mercedesu, ten im vďaka svojej nebezpečnej jazde unikol

Foto: Policajti naháňali v Strážove vodiča Mercedesu, ten im vďaka svojej nebezpečnej jazde unikol
Foto: ilustračné

V pondelok 21. augusta bolo v poobedňajších hodinách viacero vodičov svedkom policajnej naháňačky, ktorá sa odohrala na starej ceste medzi Žilinou a Bytčou. Vodič vozidla značky Mercedes-Benz, so zahraničnými EČV, unikal pred policajnou hliadkou s radarom. Smeroval z Bytče do Žiliny a na ceste pri unikaní policajtom ohrozoval ostatných účastníkov.

„Šofér unikal smerom na Žilinu, nebezpečnou jazdou ohrozoval dopravu, prekľučkoval pomedzi autá až po semafor v Strážove, kde sa pravdepodobne otočil do opačného smeru,“ opisuje udalosť naša čitateľka. Vodič sa po otočení do protismeru na semaforoch začal vracať späť, smerom na Bytču. V mestskej časti Strážov sa však policajtom stratil z dohľadu. Pravdepodobne sa ukryl niekde v uliciach.

„Môžeme potvrdiť, že takúto udalosť v cestnej premávke sme zaznamenali, avšak vodiča sa napriek snahe policajtov zastaviť nepodarilo,“ uviedla Jana Balogová, žilinská policajná hovorkyňa. Nezodpovedný vodič, ktorý okrem prekročenia rýchlosti ohrozil svojou jazdou niekoľko ďalších vodičov, sa tak vyhol spravodlivosti.

Prečo sa rozhodol, že hliadke nezastaví je otázne. Do úvahy prichádza aj možnosť, že bol pod vplyvom alkoholu, alebo nemal vodičské oprávnenie.
255 zdieľaní

Dopravný servis
Hlavná, Bytčica
Kolóna
06:44
Lysica
Iné nebezpečenstvo
06:43
Rajecké Teplice
Práca na ceste
06:43
Strečno
Jama na ceste
06:42
Budatínska Lehota
Kolóna
06:42
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia