Dnes najčítanejšie
V Žiline beží testovanie bez väčších problémov, drive-in v iných mestách kolabuje
Aktuálny stav odberných miest COVID-19

21 september 2020 - 11:53
INZERCIA

Vyberte si tento rok hodnotné vianočné darčeky, ktoré potešia blízkych

Vianočné darčeky nemusia byť len nákupným šialenstvom. Vráťme sa o niekoľko rokov späť a užívajme si vianočné sviatky tak, ako sme boli zvyknutí. Vianočné sviatky by mali byť sviatky pokoja a šťastia v kruhu rodiny. 

Tradíciou Vianoc je obdarovať svojich blízkych, na ktorých nám záleží. Vianočné darčeky by teda mali byť stálou tradíciou. Mnohí však práve pri kúpe vianočných darčekov prežívajú stres a vytvárajú tak z týchto sviatkov náročné obdobie. 

Nákup vianočných darčekov však môže byť vcelku jednoduchý a vybrať môžete skutočne výnimočné darčeky, ktoré prekvapia.  

Vianočné tradície a vymieňanie darčekov majú dlhú históriu. Trendy a chute darčekov sa menia, ale obdarovať blízkych a priateľov, je to čo robí Vianoce najšťastnejším sviatkom roka. 

Práve teraz je správny čas na výber tých najlepších vianočných darčekov na Vianoce 2020. Prinášame Vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré sa budú jagať pod vianočným stromčekom a vyčaria pravé vianočné šťastie.  

Prsteň z bieleho zlata 

Zlaté šperky sú jagavé šťastie. Ženy ich milujú – spájajú vášeň, krásu a uchovávajú spomienky. Zlaté šperky sú tiež investíciou, ktorá nikdy nestratí svoju hodnotu.

Vybrať krásny zlatý šperk pre svoju milovanú osobu robí po stáročia tieto okamihy výnimočné. Poradíme vám -  vyberte si zlatý šperk z dielne, ktorá vytvára originálne kúsky.

Náš tip: Prsteň z bieleho zlata

Prstene sú dostupné v rôznych veľkostiach. Ladne spoja ženskosť a krásu Swarovski zirkónu, ktorý je osadený v prsteni. Táto kombinácia je skutočne výnimočné ženská.


Zdroj: fortuna-aurum.sk

Spoločenské šaty

Spoločenské šaty sú dôležité pre každú ženu. Správne vybraté spoločenské šaty pomáhajú zvýrazniť ženskú krásu. Sú nevyhnutné na slávnostné príležitosti.

Módne spoločenské šaty Vás pomáhajú prezentovať v mnohých ohľadoch. Odrážajú osobnosť a prvý dojem je dôležitý. Žena by mala byť v spoločnosti stredobodom pozornosti, a preto sú správne zvolené šaty dôležité.

Spoločenské šaty pre každú príležitosť si vyberiete v glossy.sk – nechajte okúzliť aktuálnou módnou kolekciou.

Zdroj: glossy.sk

Nová klimatizácia

Na prvý pohľad nie je klimatizácia bežný viančný darček. Ak však hľadáte niečo, čo poteší celú rodinu, tak je klimatizácia skvelý vianočný darček. Moderné klimatizácie majú množstvo užitočných funkcii. Okrem chladenia, dokážu efektívne vykurovať a majú celý rad praktických funkcií.

Klimatizácia Vivax dokáže perfektne čistiť vzduch. Zbaví Vás tak nebezpečných baktérii a ochráni Vaše zdravie. Samozrejmosťou je vysoká energetická účinnosť a mimoriadne tichý chod.

Ak túžite po pohodlnom bývaní, potom si vyberte klimatizáciu Vivax od top predajcu. Lacna-klima.sk ponúka spoľahlivý návrh, predaj, montáž a servis klimatizácie. Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti profesionálov.

Zdroj: lacna-klima.sk


0 zdieľaní
Zdroj: PR SEOOBCHOD

Dopravný servis
Lavobrezná
Prekážka na ceste
16:39
Rudinka
Prekážka na ceste
12:39
Strečno
Jama na ceste
12:28
Rajecká cesta
Práca na ceste
12:14
Varín
Prekážka na ceste
12:08
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia